Turniej na maksy

Środa, 6 lutego 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
6138Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPWP/24764.6316
7116Andrzej Mazurek
Jan Sibilski
12.0
5.0
WPWP/24763.7816
10110Jacek Wędrychowicz
Karol Mońko
12.0
5.0
WPWP/24763.5014
11119Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24763.1714
12126Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WPWP/24761.6513
20118Ewa Knapik
Andrzej Kędzierski
5.0
5.0
WPWP/24758.139
24127Krzysztof Brudka
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WPWP/24756.837
26120Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24756.736
35124Krzysztof Buzała
Ryszard Nowicki
4.0
4.0
WPWP/24755.514
39122Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
17.0
5.0
WPWP/24754.553
40136Maciej Mizerka
Jerzy Mścisz
3.0
13.0
WPWP/24754.423
43131Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0
WPWP/24753.943
50125Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24753.232
52109Maciej Wybranowski
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/24752.712
57117Eugeniusz Dota
Paweł Siwak
2.5
2.0
WPWP/24751.782
62134Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24751.041
69105Andrzej Pietrkiewicz
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24750.701
70107Małgorzata Zielonacka
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/24750.671
73112Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24749.70
75106Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24749.38
76121Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
2.5
WPWP/24749.37
89139Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24747.99
91130Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.0
1.0
WPWP/24747.71
94137Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/24747.31
95115Andrzej Richter
Jerzy Kamiński
4.0
2.5
WPWP/24747.28
98114Jerzy Nowak
Małgorzata Grzybek
13.0
0.0
WP
NZ
WP/24746.98
100132Szymon Graś
Maria Niklaus
1.5
1.0
WPWP/24746.70
102133Jakub Nawrocki
Wiktor Chałupniczak
1.0
0.5
WPWP/24746.00
103113Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24745.76
105135Marek Janik
Roman Mączkowski
5.0
4.0
WPWP/24745.43
115123Tomasz Kuchta
Małgorzata Węglewska
0.0
1.5
NZ
WP
WP/24743.32
117111Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
1.5
0.0
WPWP/24743.16
123129Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WPWP/24742.05
124140Jan Rosochowicz
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WPWP/24741.93
130103Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24740.87
131104Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/24739.44
138108Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.0
WPWP/24735.04
141128Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24728.86

Statystyka ośrodków...