Turniej na maksy

Środa, 6 lutego 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1480Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4060.6012
1762Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
21.0
7.0
MA
MP
MP/4058.6011
1865Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
13.0
13.0
MPMP/4058.5810
2382Zbigniew Przeginiak
Wacław Gąssowski
4.0
12.0
MPMP/4056.948
2578Aleksander Jezioro
Mirosław Sady
21.0
12.0
MPMP/4056.807
2777Jerzy Michałek
Marek Jaworski
21.0
13.0
SL
MP
MP/4056.346
3273Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4055.744
3686Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4054.854
3790Wit Klapper
Jerzy Jeleń
21.0
2.5
SL
MP
MP/4054.784
4174Marek Kiepura
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4054.183
42100Sławomir Skocz
Sylwester Żelazny
2.0
1.5
MPMP/4054.183
4487Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4053.893
4584Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4053.813
4797Marcin Wilczyński
Jarosław Duda
5.0
4.0
MPMP/4053.583
4976Grzegorz Latała
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4053.323
53101Aron Shindler
Maciej Kędzierski
2.0
3.0
MPMP/4052.622
5566Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4052.182
5971Ryszard Cieślik
Leszek Faber
3.0
4.0
MPMP/4051.502
6098Andrzej Miazga
Przemysław Ciosek
0.0
0.0
MPMP/4051.362
6467Piotr Stefanów
Paweł Skałacki
2.0
7.0
MPMP/4050.961
6779Stanisław Jaros
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/4050.781
6896Jacek Brózda
Grzegorz Superson
4.0
12.0
MPMP/4050.711
7494Mateusz Sobczak
Elżbieta Chodacka
9.0
2.5
DS
SL
MP/4049.39
7868Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
4.0
MPMP/4049.08
8288Adam Krysa
Adam Brodowski
11.0
1.5
PK
MP
MP/4048.61
8491Jerzy Pasich
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/4048.60
8664Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4048.56
8761Janusz Natorski
Zdzisław Gędłek
5.0
5.0
MPMP/4048.44
9069Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MPMP/4047.81
9299Lech Adamus
Przemysław Kurzak
1.5
2.5
MPMP/4047.49
9689Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4047.14
9960Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4046.71
10475Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
2.5
MPMP/4045.58
10670Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MPMP/4045.36
10872Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4045.00
10981Maciej Kliś
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/4044.60
11092Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MPMP/4044.10
11359Ryszard Jaśkiewicz
Tadeusz Garbacik
11.0
13.0
MPMP/4043.84
11685Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4043.20
12693Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4041.46
12995Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4041.08
13663Włodzimierz Wierzbicki
Barbara Konik
4.0
1.0
MPMP/4037.97
13783Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MPMP/4035.10

Statystyka ośrodków...