Turniej na maksy

Środa, 6 lutego 2019

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 68: K. Lenda - A. Lenda, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1092: K. Michałek - H. Leskiewicz, 10.0, MP 1NS 4 HW S4+2 48076.85
1092: K. Michałek - H. Leskiewicz, 10.0, MP 2NS 3 CW H5+1 13043.29
1092: K. Michałek - H. Leskiewicz, 10.0, MP 3NS 5 CxN SK-4 80010.46
1088: A. Krysa - A. Brodowski, 12.5, PK/MP 4NS 4 SE C4+3 71032.84
1088: A. Krysa - A. Brodowski, 12.5, PK/MP 5NS 2 HS DT= 11051.47
1088: A. Krysa - A. Brodowski, 12.5, PK/MP 6NS 2 HS DK+1 14086.02
1198: A. Miazga - P. Ciosek, 0.0, MP 10EW 2 SN H2-1 10043.38
1198: A. Miazga - P. Ciosek, 0.0, MP 11EW 3 NTN HJ= 4007.36
1198: A. Miazga - P. Ciosek, 0.0, MP 12EW 2 HE S6-1 5063.63
1175: A. Bobołowicz - M. Mamoń, 7.5, MP 13NS 3 HE CA= 14047.79
1175: A. Bobołowicz - M. Mamoń, 7.5, MP 14NS 4 SS H2+1 45090.43
1175: A. Bobołowicz - M. Mamoń, 7.5, MP 15NS 023.53
1265: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP 19EW 4 HS DA+1 45030.15
1265: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP 20EW 5 SN CT= 65032.59
1265: J. Młyńczyk - P. Stopa, 26.0, MP 21EW 3 NTN S6+3 69042.43
1281: M. Kliś - W. Wala, 23.0, MP 25NS 4 HE D2-1 10087.63
1281: M. Kliś - W. Wala, 23.0, MP 26NS 3 HxS C5= 73096.63
1281: M. Kliś - W. Wala, 23.0, MP 27NS 4 SW CA= 42022.22
1460: M. Pietrzak - E. Somogyi, 3.5, MP 22EW 3 SN S7= 14044.12
1460: M. Pietrzak - E. Somogyi, 3.5, MP 23EW 4 HE SQ-1 10059.42
1460: M. Pietrzak - E. Somogyi, 3.5, MP 24EW 3 NTS ST-1 5080.43
1571: R. Cieślik - L. Faber, 7.0, MP 7NS 4 HE C4= 62034.56
1571: R. Cieślik - L. Faber, 7.0, MP 8NS 2 SN CQ-1 5066.17
1571: R. Cieślik - L. Faber, 7.0, MP 9NS 2 NTN D2+1 15048.51
15100: S. Skocz - S. Żelazny, 3.5, MP 16EW 5 DN CA= 40035.30
15100: S. Skocz - S. Żelazny, 3.5, MP 17EW 3 NTW S2+1 43030.15
15100: S. Skocz - S. Żelazny, 3.5, MP 18EW 4 HE C9-1 5037.89
 +/-
 WYNIK49.08
 MIEJSCE78