Turniej na maksy

Środa, 6 lutego 2019

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 42: A. Borewicz - A. Żelazny, 16.0, MA, MA/297

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
119: M. Łopaciuk - K. Sokół, 8.0, MA 1NS 6 SW +1 101014.94
119: M. Łopaciuk - K. Sokół, 8.0, MA 2NS 3 CW H8= 11057.46
220: J. Wadowski - M. Stupkiewicz, 4.5, MA 3NS 4 HE C7= 62024.64
220: J. Wadowski - M. Stupkiewicz, 4.5, MA 4NS 4 SE D4+3 71032.84
321: K. Majewski - Ł. Trendak, 5.5, MA 5NS 2 HS H7+1 14074.99
321: K. Majewski - Ł. Trendak, 5.5, MA 6NS 1 NTW D9= 9020.59
422: S. Zieliński - E. Windorpski, 7.0, MA 7NS 4 HW S8-1 10083.08
422: S. Zieliński - E. Windorpski, 7.0, MA 8NS 3 CW SA+1 13024.27
523: R. Wajs - K. Salak, 5.0, MA 9NS 2 HN C6+2 17059.70
523: R. Wajs - K. Salak, 5.0, MA 10NS 4 NTW HK-3 30093.37
624: K. Najda - K. Kluf, 17.0, MA 11NS 1 NTN HJ+1 12035.30
624: K. Najda - K. Kluf, 17.0, MA 12NS 1 SN DK= 8048.49
725: M. Boczar - K. Gołaś, 9.0, MA 13NS 5 C xS DK-3 8003.69
725: M. Boczar - K. Gołaś, 9.0, MA 14NS 4 SS H2= 42047.79
826: B. Chomentowski - J. Misiuk, 12.0, MA 15NS 1 NTE C5-1 5041.18
826: B. Chomentowski - J. Misiuk, 12.0, MA 16NS 3 DN CA+2 15040.44
927: E. Orłowska - W. Gajzler, 1.5, MA 17NS 3 NTW S7+1 43069.85
927: E. Orłowska - W. Gajzler, 1.5, MA 18NS 2 HW S8+1 14034.86
1028: A. Dachowski - T. Paluchowski, 15.5, MA 19NS 3 CN D3+3 17020.59
1028: A. Dachowski - T. Paluchowski, 15.5, MA 20NS 4 SN C10+1 65067.41
1129: J. Popowicz - Z. Skrzypczak, 0.0, -/MA 21NS 3 NTN H10+2 66017.45
1129: J. Popowicz - Z. Skrzypczak, 0.0, -/MA 22NS 4 SN HQ= 42093.37
1230: K. Hordyński - A. Miszewski, 21.0, MA 23NS 2 SS DK= 11053.62
1230: K. Hordyński - A. Miszewski, 21.0, MA 24NS 3 NTS S10= 40060.87
1331: B. Ćwiek - P. Duszak, 5.5, MA 25NS 2 HE D2+1 14054.09
1331: B. Ćwiek - P. Duszak, 5.5, MA 26NS 5 HS H4= 65050.00
 +/-
 WYNIK47.11
 MIEJSCE97