Turniej na maksy

Środa, 6 lutego 2019

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 40: H. Borewicz - Z. Olszewski, 14.0, MA, MA/297

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
127: E. Orłowska - W. Gajzler, 1.5, MA 3EW 5 DE C7-4 40014.94
127: E. Orłowska - W. Gajzler, 1.5, MA 4EW 5 SE HA+1 68021.65
228: A. Dachowski - T. Paluchowski, 15.5, MA 5EW 2 SS D10= 11048.53
228: A. Dachowski - T. Paluchowski, 15.5, MA 6EW 1 SW D10= 8069.85
329: J. Popowicz - Z. Skrzypczak, 0.0, -/MA 7EW 4 HE H2-1 10016.92
329: J. Popowicz - Z. Skrzypczak, 0.0, -/MA 8EW 2 SS CA-2 10041.91
430: K. Hordyński - A. Miszewski, 21.0, MA 9EW 3 NTN C10= 40020.16
430: K. Hordyński - A. Miszewski, 21.0, MA 10EW 3 NTW HK-2 20019.12
531: B. Ćwiek - P. Duszak, 5.5, MA 11EW 2 NTN HJ= 12064.70
531: B. Ćwiek - P. Duszak, 5.5, MA 12EW 3 CE S6-2 10034.86
632: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 13EW 4 CS DK-1 10035.30
632: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 14EW 3 NTN C3+1 43019.12
719: M. Łopaciuk - K. Sokół, 8.0, MA 15EW 1 NTE C7-1 5058.82
719: M. Łopaciuk - K. Sokół, 8.0, MA 16EW 2 H xE HA-2 5005.89
820: J. Wadowski - M. Stupkiewicz, 4.5, MA 17EW 2 NTE S9+3 21012.51
820: J. Wadowski - M. Stupkiewicz, 4.5, MA 18EW 4 HW DJ-1 5037.89
921: K. Majewski - Ł. Trendak, 5.5, MA 19EW 5 C xN SA+1 6507.36
921: K. Majewski - Ł. Trendak, 5.5, MA 20EW 5 C xW SA-2 50059.09
1022: S. Zieliński - E. Windorpski, 7.0, MA 21EW 3 NTS C2+3 69042.43
1022: S. Zieliński - E. Windorpski, 7.0, MA 22EW 2 SN HQ+1 14044.12
1123: R. Wajs - K. Salak, 5.0, MA 23EW 3 HE SQ+1 17088.41
1123: R. Wajs - K. Salak, 5.0, MA 24EW 4 S xE SA-4 8003.62
1224: K. Najda - K. Kluf, 17.0, MA 25EW 3 HW DQ= 14045.91
1224: K. Najda - K. Kluf, 17.0, MA 26EW 3 NTN C2-1 10088.45
1325: M. Boczar - K. Gołaś, 9.0, MA 27EW 5 CN SK-1 5042.75
1325: M. Boczar - K. Gołaś, 9.0, MA 28EW 2 DW S2+2 13064.92
 +/-
 WYNIK38.82
 MIEJSCE133