Turniej na maksy

Środa, 6 lutego 2019

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 39: A. Jonczyk - K. Wojdyr, 3.5, MA/ZP, MA/297

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: K. Majewski - Ł. Trendak, 5.5, MA 9NS 3 NTN D6-1 5011.21
121: K. Majewski - Ł. Trendak, 5.5, MA 10NS 4 S xN D5-3 8001.48
222: S. Zieliński - E. Windorpski, 7.0, MA 11NS 3 NTN HJ= 40092.64
222: S. Zieliński - E. Windorpski, 7.0, MA 12NS 4 SN DA-3 3004.57
323: R. Wajs - K. Salak, 5.0, MA 13NS 5 D xW CA-1 20091.90
323: R. Wajs - K. Salak, 5.0, MA 14NS 4 SS C2= 42047.79
424: K. Najda - K. Kluf, 17.0, MA 15NS 1 NTE C7-1 5041.18
424: K. Najda - K. Kluf, 17.0, MA 16NS 3 DN H7+2 15040.44
525: M. Boczar - K. Gołaś, 9.0, MA 17NS 3 NTE D6+1 43069.85
525: M. Boczar - K. Gołaś, 9.0, MA 18NS 2 HW DJ+2 17025.77
626: B. Chomentowski - J. Misiuk, 12.0, MA 19NS 4 HN SA+1 45069.85
626: B. Chomentowski - J. Misiuk, 12.0, MA 20NS 5 CW SA-1 1006.85
727: E. Orłowska - W. Gajzler, 1.5, MA 21NS 5 NTS C2+1 69057.57
727: E. Orłowska - W. Gajzler, 1.5, MA 22NS 4 SN HQ-1 5015.45
828: A. Dachowski - T. Paluchowski, 15.5, MA 23NS 2 SS H7= 11053.62
828: A. Dachowski - T. Paluchowski, 15.5, MA 24NS 6 NTS HK-2 10012.32
929: J. Popowicz - Z. Skrzypczak, 0.0, -/MA 25NS 2 SN C10-2 10077.00
929: J. Popowicz - Z. Skrzypczak, 0.0, -/MA 26NS 4 HS DA+1 65050.00
1030: K. Hordyński - A. Miszewski, 21.0, MA 27NS 4 SW CA= 42022.22
1030: K. Hordyński - A. Miszewski, 21.0, MA 28NS 4 HE C8-1 5064.92
1131: B. Ćwiek - P. Duszak, 5.5, MA 1NS 6 HW C5= 98031.35
1131: B. Ćwiek - P. Duszak, 5.5, MA 2NS 3 CW C3+2 15029.86
1232: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 3NS 6 SW CA-3 30081.33
1232: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 4NS 4 SE C4+3 71032.84
1319: M. Łopaciuk - K. Sokół, 8.0, MA 5NS 2 HS D10-1 10020.59
1319: M. Łopaciuk - K. Sokół, 8.0, MA 6NS 2 NTN S10-2 10016.18
 +/-
 WYNIK41.11
 MIEJSCE128