Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 lutego 2019

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 418: M. Wawrzyniak - J. Kullass, 14.0, ZP, ZP/255

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1409: K. Rutkowski - G. Makowiecki, 4.0, ZP 21NS 5 DN SQ= 60044.31
1409: K. Rutkowski - G. Makowiecki, 4.0, ZP 22NS 4 HS DK= 42082.11
2410: A. Jarnutowska - A. Doliński, 0.0, NZ 23NS 3 NTN SJ+2 66095.07
2410: A. Jarnutowska - A. Doliński, 0.0, NZ 24NS 4 SW H2= 42044.61
3411: W. Lange - W. Sirman, 3.5, ZP 25NS 5 HE DA-2 20070.83
3411: W. Lange - W. Sirman, 3.5, ZP 26NS 3 SE HK-1 10058.58
4412: F. Wnęk - T. Izydorek, 7.0, ZP 27NS 3 NTN DJ= 40093.26
4412: F. Wnęk - T. Izydorek, 7.0, ZP 28NS 3 CE D8-1 5032.24
5413: B. Trun - J. Chmielewski, 11.0, ZP 29NS 2 S xS HK-1 20025.16
5413: B. Trun - J. Chmielewski, 11.0, ZP 30NS 2 SS H4= 11055.65
6414: A. Jabłoński - S. Jamka, 5.5, ZP 1NS 3 D xW SJ-3 50099.75
6414: A. Jabłoński - S. Jamka, 5.5, ZP 2NS 3 NTW C10-2 10085.64
7415: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, NZ 3NS 3 SW HQ= 14080.00
7415: J. Piłat - W. Wójcik, 0.0, NZ 4NS 3 NTE D3+1 63052.72
8416: K. Lipowski - K. Niemiec, 4.0, ZP 5NS 1 NTW S5+2 15018.07
8416: K. Lipowski - K. Niemiec, 4.0, ZP 6NS 4 HS DA+1 45090.34
9417: S. Jóźko - R. Borowski, 0.0, NZ 7NS 3 NTN S2+2 66095.79
9417: S. Jóźko - R. Borowski, 0.0, NZ 8NS 4 HS C7+2 48085.15
10403: P. Stefanowski - J. Kuźba, 3.5, ZP 9NS 2 SS DA+2 17068.07
10403: P. Stefanowski - J. Kuźba, 3.5, ZP 10NS 3 HN SQ-3 30012.13
11404: P. Borowik - W. Morawski, 4.5, PD/ZP 11NS 4 HS CA+1 45093.53
11404: P. Borowik - W. Morawski, 4.5, PD/ZP 12NS 4 HW CQ= 42022.14
12405: L. Padewski - M. Daź, 0.0, NZ 13NS 2 NTE H9= 12073.51
12405: L. Padewski - M. Daź, 0.0, NZ 14NS 2 CS SQ-1 5043.78
13406: W. Wochna - A. Pożerski, 9.0, ZP 15NS 1 NTN HA= 9028.11
13406: W. Wochna - A. Pożerski, 9.0, ZP 16NS 2 NTS D3+1 15084.65
14407: D. Głowiński - W. Kucenko, 7.5, ZP 17NS 2 SN S6+1 14066.17
14407: D. Głowiński - W. Kucenko, 7.5, ZP 18NS 6 HE D4-2 10084.16
 +/-
 WYNIK63.77
 MIEJSCE16