Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 lutego 2019

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 286: M. Niesłuchowski - R. Bownik, 12.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1274: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 13EW 2 SE S6+1 14033.17
1274: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 14EW 1 NTW D7= 9073.38
2275: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 15EW 3 NTN HK-2 20093.03
2275: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 16EW 2 HE CA-1 10025.50
3276: K. Czapczyk - L. Ekert, 6.0, PM 17EW 2 SN C8= 11068.90
3276: K. Czapczyk - L. Ekert, 6.0, PM 18EW 6 HE S7-1 5040.10
4277: D. Wiktorko - S. Chruścicki, 5.5, PM 19EW 3 DW C6+2 15044.80
4277: D. Wiktorko - S. Chruścicki, 5.5, PM 20EW 2 SW DJ-2 20035.40
4278: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 21EW 3 NTN SQ= 60055.69
4278: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 22EW 5 CxS SA-1 10076.96
4279: J. Drewing - D. Podfigurny, 9.0, PM 23EW 3 NTN S8+1 63018.72
4279: J. Drewing - D. Podfigurny, 9.0, PM 24EW 4 SW H2= 42055.39
4280: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 25EW 5 SxS D2-1 10064.95
4280: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 26EW 3 HN S2= 14014.46
4281: K. Niemkiewicz - K. Przybielski, 8.0, PM 27EW 1 NTN DJ+1 12024.38
4281: K. Niemkiewicz - K. Przybielski, 8.0, PM 28EW 3 NTxW S8-2 3006.69
4282: B. Macierzyński - A. Sękowski, 27.0, PM 29EW 2 SS HK-3 30086.13
4282: B. Macierzyński - A. Sękowski, 27.0, PM 30EW 2 SS S6+1 14020.08
5283: K. Żak - J. Lew, 20.0, MP/PM 1EW 2 DxW SJ-2 30047.77
5283: K. Żak - J. Lew, 20.0, MP/PM 2EW 4 HW CA-1 5036.14
6269: J. Kobylarski - D. Żabicka, 12.0, PM 3EW 3 SE CQ+2 20069.25
6269: J. Kobylarski - D. Żabicka, 12.0, PM 4EW 6 CW D9-2 2001.49
7270: M. Kryniewski - W. Kaliński, 17.0, PM 5EW 2 HE CK= 11061.14
7270: M. Kryniewski - W. Kaliński, 17.0, PM 6EW 3 NTS SJ+1 43024.75
8271: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 7EW 3 DS HK+1 13030.94
8271: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 8EW 5 HxN DK= 6505.94
9272: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 9EW 3 SN H5+1 17031.93
9272: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 10EW 3 DS C3-2 20081.19
10273: Z. Prasek - T. Patalan, 9.0, PM/WM 11EW 4 SS C7-1 5043.28
10273: Z. Prasek - T. Patalan, 9.0, PM/WM 12EW 3 NTE CT-1 5018.91
 +/-
 WYNIK43.02
 MIEJSCE356