Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 lutego 2019

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 212: K. Michałek - H. Leskiewicz, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1199: M. Sady - A. Bobołowicz, 17.0, MP 13EW 3 NTE H5-1 10011.39
1199: M. Sady - A. Bobołowicz, 17.0, MP 14EW 3 CE C5-2 10034.08
2200: M. Kiepura - M. Praszałowicz, 10.0, MP 17EW 2 SN C8= 11068.90
2200: M. Kiepura - M. Praszałowicz, 10.0, MP 18EW 6 HE C6-2 10015.84
3201: J. Barczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP 21EW 3 NTN H5+3 6905.20
3201: J. Barczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP 22EW 3 HN C3+2 20035.05
4202: J. Natorski - R. Podsiadły, 10.0, MP 25EW 5 SxS D2-1 10064.95
4202: J. Natorski - R. Podsiadły, 10.0, MP 26EW 2 HS SA= 11027.94
5203: R. Cieślik - L. Faber, 7.0, MP 1EW 4 SS DA-1 5089.60
5203: R. Cieślik - L. Faber, 7.0, MP 2EW 4 HE H8= 42098.02
6204: P. Stopa - A. Trygar, 25.0, MP 5EW 2 HE CA= 11061.14
6204: P. Stopa - A. Trygar, 25.0, MP 6EW 4 HS SJ= 42046.53
7205: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 9EW 3 DW HA= 11095.29
7205: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 10EW 3 SE HA+1 17070.79
8193: A. Jezioro - A. Lubojemski, 34.0, MP 15EW 4 DN HA= 13035.57
8193: A. Jezioro - A. Lubojemski, 34.0, MP 16EW 3 HN SQ-3 15079.95
9194: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 19EW 1 SE H4+3 17064.11
9194: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 20EW 3 HN S2= 14052.97
10195: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 23NS 3 NTN S8-1 10037.93
10195: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 24NS 4 SW H2= 42044.61
11196: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 27NS 3 NTN DJ-3 1503.75
11196: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 28NS 3 CW S8-1 5032.24
12197: L. Ochał - Z. Gędłek, 8.0, MP 3NS 4 SW D2= 62015.00
12197: L. Ochał - Z. Gędłek, 8.0, MP 4NS 4 HW SJ-1 10093.31
13198: B. Batkiewicz - B. Wardzała, 16.0, MP 7NS 5 DS HK-1 10042.33
13198: B. Batkiewicz - B. Wardzała, 16.0, MP 8NS 4 HN D6+1 45048.27
 +/-
 WYNIK49.03
 MIEJSCE238