Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 lutego 2019

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 207: L. Adamus - P. Mrukot, 2.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1193: A. Jezioro - A. Lubojemski, 34.0, MP 1EW 4 HN H4= 42028.96
1193: A. Jezioro - A. Lubojemski, 34.0, MP 2EW 3 HE CJ+1 17091.09
2194: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 5EW 2 HE CK-1 5025.50
2194: S. Jaros - P. Stefanów, 7.0, MP 6EW 3 NTS SJ+1 43024.75
3195: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 9EW 3 SN H5+1 17031.93
3195: H. Święch - M. Krasowska, 11.0, MP 10EW 3 SE HA+1 17070.79
4196: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 13EW 2 NTE H5+1 15042.82
4196: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 14EW 3 SN CA= 14010.45
5197: L. Ochał - Z. Gędłek, 8.0, MP 17EW 3 CW H6-3 15011.94
5197: L. Ochał - Z. Gędłek, 8.0, MP 18EW 4 HE S7+1 45080.20
6198: B. Batkiewicz - B. Wardzała, 16.0, MP 21EW 4 DxS HA+1 9100.99
6198: B. Batkiewicz - B. Wardzała, 16.0, MP 22EW 3 HN C3+2 20035.05
7199: M. Sady - A. Bobołowicz, 17.0, MP 25EW 5 SxN HA-1 10064.95
7199: M. Sady - A. Bobołowicz, 17.0, MP 26EW 1 NTN S5= 9051.96
8201: J. Barczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP 3EW 4 SW HQ-1 1003.75
8201: J. Barczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP 4EW 4 HW SJ= 62030.20
9202: J. Natorski - R. Podsiadły, 10.0, MP 7EW 4 DS HA= 13030.94
9202: J. Natorski - R. Podsiadły, 10.0, MP 8EW 4 HN D5+1 45051.73
10203: R. Cieślik - L. Faber, 7.0, MP 11NS 4 SN C7-2 10027.86
10203: R. Cieślik - L. Faber, 7.0, MP 12NS 3 HW CQ+2 20036.57
11204: P. Stopa - A. Trygar, 25.0, MP 15NS 1 NTN HK= 9028.11
11204: P. Stopa - A. Trygar, 25.0, MP 16NS 2 DW C2+1 11034.41
12205: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 19NS 3 SE H4+1 17035.89
12205: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 20NS 2 SW SK-1 10030.94
13206: Z. Przeginiak - W. Klapper, 25.0, MP/SL 23NS 3 NTN D9-2 20023.65
13206: Z. Przeginiak - W. Klapper, 25.0, MP/SL 24NS 4 SW H2+1 4504.90
 +/-
 WYNIK35.01
 MIEJSCE415