Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 lutego 2019

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 132: H. Krakowiak - M. Maciołek, 4.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1123: J. Jakubowski - T. Kołat, 3.5, LD 3NS 3 SW HJ+1 17055.25
1123: J. Jakubowski - T. Kołat, 3.5, LD 4NS 4 HW D9+1 65027.97
2122: K. Różycki - L. Pyda, 0.0, LD 17NS 4 S xN C9-2 3000.50
2122: K. Różycki - L. Pyda, 0.0, LD 18NS 6 HE S7-2 10084.16
3129: E. Kałużny - S. Dróżdż, 0.0, LD 13EW 1 NTE H5+1 12026.49
3129: E. Kałużny - S. Dróżdż, 0.0, LD 14EW 2 DN CA= 9042.29
4125: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 11NS 4 SN C7-1 5056.72
4125: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 12NS 2 HW DQ+1 14054.23
5128: A. Mikołajewski - J. Dudar, 0.0, LD 15NS 3 DN HA+1 13064.43
5128: A. Mikołajewski - J. Dudar, 0.0, LD 16NS 2 HS D3-2 10048.51
6120: M. Zbroja - I. Łobodziński, 10.0, LD 19NS 4 DW D9+1 15055.20
6120: M. Zbroja - I. Łobodziński, 10.0, LD 20NS 3 SW DJ-3 30080.69
7131: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 29NS 2 S xS HK-4 11000.32
7131: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 30NS 3 SS DA= 14079.92
8133: W. Gałek - T. Sobczak, 6.0, LD 1EW 4 SS DA-1 5089.60
8133: W. Gałek - T. Sobczak, 6.0, LD 2EW 4 HE H7-1 5036.14
9121: A. Motyka - K. Kałuziński, 9.0, LD 23EW 3 NTN S3+1 63018.72
9121: A. Motyka - K. Kałuziński, 9.0, LD 24EW 4 HW D3= 42055.39
10126: A. Kaźmierczak - D. Kardas, 16.0, LD 21EW 3 NTN H10+3 6905.20
10126: A. Kaźmierczak - D. Kardas, 16.0, LD 22EW 5 C xS H2-1 10076.96
11124: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD 25EW 6 S xN DK-2 30086.03
11124: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD 26EW 2 SE H3= 11077.70
12127: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 7EW 3 NTN HJ+1 6308.67
12127: A. Gotwald - M. Marszał, 8.0, LD 8EW 5 D xW HK-4 8002.23
13130: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 5EW 3 NTW S8= 40095.79
13130: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 6EW 4 HS SJ-1 5094.55
14134: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 27EW 1 NTN DJ+2 15014.40
14134: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 28EW 3 C xE D8-1 10041.34
15119: K. Miedzierski - J. Tańcula, 2.0, LD 9NS 3 SN H5+1 17068.07
15119: K. Miedzierski - J. Tańcula, 2.0, LD 10NS 4 SE S9-2 20091.33
 +/-
 WYNIK51.29
 MIEJSCE179