Turniej na maksy

Piątek, 1 lutego 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
129Janusz Śniadecki
Jerzy Podgruszewski
2.5
1.5
LB
WP
LB/12766.638
243Jacek Metter
Dariusz Węgrowicz
2.5
5.0
MAMA/26261.778
34Włodzimierz Kubas
Adam Szuszkiewicz
2.5
3.0
DSDS/33660.767
446Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MAMA/28259.836
542Jerzy Olszewski
Bogusław Dziarmaga-Działyński
2.0
4.0
MAMA/26258.766
632Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LBLB/12757.865
713Wojciech Peisert
Dariusz Budnik
2.5
2.5
DSDS/6756.904
822Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6756.504
940Sławomir Rokicki
Hubert Kędziorek
2.5
1.5
MAMA/26256.133
109Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/670.3755.902
1148Tomasz Kozłowski
Andrzej Fengler
3.0
5.0
MAMA/28255.672
1214Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DSDS/6754.902
137Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DSDS/33654.522
1433Wacław Kaczmarek
Wojciech Felsztyński
0.0
1.0
LBLB/12754.012
1544Jacek Leśniewski
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/26253.992
1627Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LBLB/12753.961
1728Ryszard Szkwarek
Tadeusz Zwoliński
2.0
2.0
LBLB/12753.281
183Krzysztof Baranowski
Lech Moliński
1.5
2.5
DSDS/33652.971
1935Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12752.801
2024Marian Krzypkowski
Mirosław Kawecki
2.0
0.5
DSDS/6752.721
2110Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/6752.351
2211Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6752.241
238Zbigniew Skórecki
Wacław Rój
3.0
1.5
DSDS/33652.141
2419Sławek Robel
Piotr Klubiński
5.0
9.0
KP
DS
DS/67-0.6750.901
2517Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/6749.78
2626Edmund Serówka
Zbigniew Świątek
0.5
0.0
LB
NZ
LB/12749.68
2712Bogdan Sokół
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/6749.63
2816Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
3.0
DSDS/6749.28
2945Olga Wrzos
Leszek Jędrzejczak
4.0
2.0
MAMA/28248.57
306Małgorzata Gostyńska
Jerzy Romańczyk
1.5
5.0
DSDS/33648.49
3139Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MAMA/26247.78
3218Leszek Haber
Janisław Fituch
5.0
4.0
DSDS/6747.42
3349Krzysztof Sokół
Jerzy Bejma
4.0
2.5
MAMA/28246.00
3430Lutz Reichert
Przemysław Wojtczak
0.0
0.0
NZ
LB
LB/12745.97
3537Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MAMA/26245.80
365Stanisław Cygan
Tadeusz Janeczek
2.0
3.0
DSDS/33645.48
3747Bogusław Chomentowski
Mirosław Zawiślak
5.0
2.0
MAMA/28245.03
3850Daniel Norek
Stanisław Śpiewak
4.0
3.0
MAMA/28244.89
391Zbigniew Wróblewski
Kazimierz Radomski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/33642.92
402Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Boroń
0.0
0.0
NZ
DS
DS/33642.72
4120Stanisław Zapaśnik
Jarosław Zapaśnik
3.0
1.5
DSDS/6741.54
4231Grażyna Martyńska
Hanna Kaluba
0.0
0.0
NZ
LB/12741.50
4321Dariusz Artmański
Krzysztof Ćwik
4.0
5.0
DSDS/6741.44
4436Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/12740.47
4515Jerzy Więcławski
Andrzej Sobina
4.0
3.0
DSDS/6738.90
4638Wiesław Frelik
Stanisław Cieśla
0.0
0.0
MA/26238.13
4741Magda Bykowska
Jerzy Stanaszek
0.0
0.0
MA/26237.66
4825Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
0.0
2.0
LBLB/12734.70

Statystyka ośrodków...