Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 31 stycznia 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
164Krzysztof Brudka
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
7.0
WPWP/24796.0012
220Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/7281.1512
335Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/13763.9511
45Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
5.0
3.0
DSDS/6758.1410
513Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6752.3110
614Andrzej Suchodolski
Małgorzata Turska-Marcinowska
5.0
7.0
DSDS/6748.559
726Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/7233.648
839Krzysztof Ziewacz
Waldemar Guła
5.0
5.0
MPMP/13731.498
945Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/24731.427
1069Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/30829.667
1122Andrzej Kaźmierczak
Zdzisław Patreuha
12.0
5.0
DSDS/7228.306
1252Jarosław Nowak
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/24728.285
1370Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZPZP/30824.975
1447Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
7.0
WPWP/24724.394
1537Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
9.0
MPMP/13724.293
1648Piotr Czarnecki
Andrzej Gruszecki
2.0
0.0
WP
NZ
WP/24723.423
1760Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24722.723
1871Władysław Korbutowicz
Czesław Majewski
4.0
4.0
ZPZP/30821.443
1954Piotr Biderman
Wojciech Witkowski
4.0
2.5
WPWP/24720.613
2011Sławomir Zagórski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DSDS/6718.952
216Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
5.0
13.0
DSDS/6718.772
2251Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24718.392
2346Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
4.0
WPWP/24716.722
247Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6715.342
2568Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/30815.312
2640Andrzej Pietrucha
Artur Łysakowski
7.0
3.0
MPMP/13712.042
2724Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/7211.572
288Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/6711.252
299Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
2.5
2.5
DSDS/6710.791
3010Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/678.841
3165Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/3085.281
3232Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/944.841
3329Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
4.0
DSDS/942.091
3453Paweł Siwak
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/2471.561
3542Stefan Bentkowski
Zbigniew Szkołut
1.5
5.0
MPMP/1371.431
3659Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.5
WPWP/2470.781
3723Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/720.211
3850Jacek Kokociński
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/247-2.03
3930Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/94-2.03
4028Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DSDS/72-3.42
4131Krzysztof Tokar
Artur Janoś
4.0
3.0
DSDS/94-4.90
4244Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/137-6.01
432Anna Jankowska
Jarosław Chłądowicz
3.0
1.0
DSDS/67-6.56
4425Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/72-7.97
4574Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZPZP/308-11.10
4662Michał Zimpel
Hanna Derdowska-Zimpel
2.0
1.0
WPWP/247-11.94
4766Witold Mateńko
Maciej Silski
4.0
0.0
ZP
ZP/308-12.03
4812Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DSDS/67-14.84
4956Zygfryd Banecki
Tadeusz Lejwoda
4.0
3.0
WPWP/247-15.64
5041Dariusz Sosin
Sławomir Reising
5.0
4.0
MPMP/137-16.09
5136Jerzy Stępień
Adam Stono
4.0
11.0
MPMP/137-16.59
5267Mirosław Sankiewicz
Bolesław Tomaszewski
5.0
0.0
ZP
ZP/308-17.51
5316Jakub Patreuha
Ryszard Rosikiewicz
5.0
2.0
DSDS/67-19.78
5461Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
0.0
0.0
WPWP/247-20.00
5519Bronisław Tabisz
Janusz Kozioł
4.0
2.0
DSDS/72-20.13
5643Maciej Prokuszki
Piotr Markiewicz
3.0
5.0
MPMP/137-21.25
5733Leszek Gabriel
Zbigniew Świderek
7.0
4.0
MPMP/137-21.47
5821Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/72-22.28
5918Jan Kulczycki
Joanna Zarzycka
2.0
1.5
DSDS/72-25.70
6038Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/137-25.88
6134Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/137-25.91
6257Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/247-26.92
6373Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
1.0
1.0
ZPZP/308-27.66
6472Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/308-28.36
6517Paulina Mrozińska
Roland Lippik
0.0
5.0
DSDS/72-28.88
6615Dariusz Artmański
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/67-29.46
6763Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
1.5
WPWP/247-45.42
6827Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/72-46.48
694Marcin Motykiewicz
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSDS/67-47.17
7049Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/247-48.89
7155Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
0.5
2.0
WPWP/247-49.17
723Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/67-60.79
7358Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247-64.28
741Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/67-64.35

Statystyka ośrodków...