Turniej na maksy

Czwartek, 31 stycznia 2019

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 86: A. Orłowicz - M. Orłowicz, 3.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
198: M. Sobczak - A. Talaczek, 11.0, DS/MP 23NS 3 NTW H6+1 63040.18
198: M. Sobczak - A. Talaczek, 11.0, DS/MP 24NS 1 NTN CQ= 9034.82
299: L. Adamus - K. Piotrowski, 3.5, MP 25NS 1 NTN H6+1 12081.25
299: L. Adamus - K. Piotrowski, 3.5, MP 26NS 3 HW H6+1 17049.11
396: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 1NS 3 NTN ST+3 49098.21
396: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 2NS 2 HE D4+1 14024.11
497: M. Podgórczyk - M. Madej, 0.0, MP 3NS 1 HW SA+2 14013.39
497: M. Podgórczyk - M. Madej, 0.0, MP 4NS 3 HE SQ+3 23081.25
594: T. Bisping - S. Urbanowski, 14.0, MP 5NS 4 HxN SA-1 2008.04
594: T. Bisping - S. Urbanowski, 14.0, MP 6NS 5 CxW H9-2 50085.71
695: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 7NS 3 NTW HJ+1 63039.29
695: Z. Przeginiak - M. Wilczyński, 9.0, MP 8NS 1 NTW S2+1 1208.20
792: A. Trygar - T. Rejdych, 19.0, MP 9NS 3 NTS SJ= 40060.71
792: A. Trygar - T. Rejdych, 19.0, MP 10NS 3 CE S4-1 10034.82
893: R. Podsiadły - P. Stefanów, 7.0, MP 11NS 4 SS CA+2 48056.25
893: R. Podsiadły - P. Stefanów, 7.0, MP 12NS 2 CW SA+1 11038.39
990: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 13NS 2 SE H5+1 14035.71
990: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 14NS 4 HN C5= 42044.64
1091: B. Wardzała - B. Madej, 10.0, MP/SL 15NS 6 HE SA= 9807.14
1091: B. Wardzała - B. Madej, 10.0, MP/SL 16EW 2 HS CQ= 11029.46
1189: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 17EW 4 HW S8+1 45070.54
1189: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 18EW 4 SW H5= 42075.00
1288: J. Jeleń - W. Klapper, 23.5, MP/SL 19EW 3 SN DA+1 1709.82
1288: J. Jeleń - W. Klapper, 23.5, MP/SL 20EW 2 NTW H5-1 1009.82
13100: R. Rostek - A. Kopański, 7.0, LU/MP 21EW 4 HN D3+2 6806.25
13100: R. Rostek - A. Kopański, 7.0, LU/MP 22EW 6 NTW CJ+1 147083.04
 +/-
 WYNIK43.28
 MIEJSCE104