Turniej na maksy

Czwartek, 31 stycznia 2019

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 34: Z. Gżałczyński - J. Nowik, 1.5, MA, MA/282

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
137: Z. Gumkowski - Z. Kozerski, 2.5, MA 17NS 6 HW D4= 9802.68
137: Z. Gumkowski - Z. Kozerski, 2.5, MA 18NS 1 SW C2+3 17069.64
224: J. Orłowska - T. Gellert, 2.5, MA 7NS 3 NTW H8= 60079.46
224: J. Orłowska - T. Gellert, 2.5, MA 8NS 2 CS CJ+1 11099.08
325: M. Janota - F. Czechowski, 4.0, MA 11EW 4 SS CA+2 48043.75
325: M. Janota - F. Czechowski, 4.0, MA 12EW 2 SN H5-1 10046.43
422: A. Jaklewicz - J. Szymański, 0.0, 9NS 3 NTN C3-3 1505.36
422: A. Jaklewicz - J. Szymański, 0.0, 10NS 3 CE HA-1 10034.82
532: M. Błoszyk - M. Błoszyk, 0.0, 21NS 4 HN CQ= 62053.57
532: M. Błoszyk - M. Błoszyk, 0.0, 22NS 5 DE S9+2 64089.29
636: J. Musiał - M. Hauswirt, 3.0, MA 1EW 3 DN SA+2 15067.86
636: J. Musiał - M. Hauswirt, 3.0, MA 2EW 3 HE D4-1 5038.39
731: A. Zalewska - J. Jeleński, 0.5, MA 5EW 4 HN SA= 62049.11
731: A. Zalewska - J. Jeleński, 0.5, MA 6EW 4 HS SK-2 10091.07
830: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 2.5, MA 25NS 1 DN S6+2 11065.18
830: E. Orłowska - Z. Pietruszewski, 2.5, MA 26NS 4 DS HA-1 10077.68
933: J. Matusiak - K. Matusiak, 4.0, MA 3EW 2 NTN D10+1 15015.18
933: J. Matusiak - K. Matusiak, 4.0, MA 4EW 5 S xN H6-3 80097.32
1027: E. Brewińska - R. Pietrzak, 1.5, -/MA 27EW 3 NTE D7+1 43087.84
1027: E. Brewińska - R. Pietrzak, 1.5, -/MA 28EW 1 NTW C4= 9027.61
1138: M. Mańkowska - M. Mańkowski, 3.0, MA 13NS 3 HW SK= 14035.71
1138: M. Mańkowska - M. Mańkowski, 3.0, MA 14NS 2 HN C5+2 17014.29
1219: G. Jaskulska - W. Olszewski, 2.5, MA 23EW 1 NTW H5+3 18019.64
1219: G. Jaskulska - W. Olszewski, 2.5, MA 24EW 2 SN HA+1 14033.04
1423: A. Kamiński - G. Kuczewski, 0.0, 15EW 4 S xS CK-2 50079.46
1423: A. Kamiński - G. Kuczewski, 0.0, 16EW 3 NTN C9-1 5054.46
 +/-
 WYNIK53.00
 MIEJSCE41