Turniej na maksy

Czwartek, 31 stycznia 2019

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 111: T. Solarski - J. Stypiński, 6.0, WP, WP/252

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1108: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 4EW 4 HW SA+1 65044.64
1108: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 5EW 4 HN C3-1 10077.68
1108: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 6EW 4 HS SK= 42046.43
2113: J. Hilbrecht - J. Gurzęda, 14.0, WP 16EW 2 HS CQ= 11029.46
2113: J. Hilbrecht - J. Gurzęda, 14.0, WP 17EW 4 NTE SJ-3 15012.50
2113: J. Hilbrecht - J. Gurzęda, 14.0, WP 18EW 4 SW D6= 42075.00
3115: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 7NS 3 NTW HJ= 60079.46
3115: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 8NS 2 CS SA= 9089.08
3115: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 9NS 3 NTN C3= 40060.71
4114: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 4.0, WP 13NS 2 H xW SK+1 8700.00
4114: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 4.0, WP 14NS 3 HN SJ+1 17014.29
4114: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 4.0, WP 15NS 6 S xS H4-4 11001.79
5116: H. Rytel - A. Malenta, 5.0, -/WP 19EW 4 SN DA-2 10063.39
5116: H. Rytel - A. Malenta, 5.0, -/WP 20EW 4 SE C5+1 65092.86
5116: H. Rytel - A. Malenta, 5.0, -/WP 21EW 4 HN CQ+1 65023.21
6110: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 25EW 2 NTN H6+1 1508.04
6110: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 26EW 3 HW DK+1 17050.89
6110: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 27EW 3 DW CA-1 5012.16
7112: P. Maliszewski - W. Kożuchowski, 8.0, WP 1NS 2 DN HK+4 17042.86
7112: P. Maliszewski - W. Kożuchowski, 8.0, WP 2NS 4 CS HA= 13083.93
7112: P. Maliszewski - W. Kożuchowski, 8.0, WP 3NS 3 HW CK= 14013.39
8107: S. Janik - P. Solecki, 20.0, LB/WP 22EW 6 NTE S2+1 147083.04
8107: S. Janik - P. Solecki, 20.0, LB/WP 23EW 4 SW D8+1 65080.36
8107: S. Janik - P. Solecki, 20.0, LB/WP 24EW 3 D xW H3-2 3005.36
9109: A. Małdziński - W. Hilbrecht, 9.0, WP 10NS 3 S xS C7= 73095.54
9109: A. Małdziński - W. Hilbrecht, 9.0, WP 11NS 3 SS CA+3 23010.71
9109: A. Małdziński - W. Hilbrecht, 9.0, WP 12NS 3 D xW SK-3 50095.54
 +/-
 WYNIK47.86
 MIEJSCE76