Turniej na maksy

Czwartek, 31 stycznia 2019

Wyniki z 10 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 109: A. Małdziński - W. Hilbrecht, 9.0, WP, WP/252

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1113: J. Hilbrecht - J. Gurzęda, 14.0, WP 1NS 3 NTN S7+2 46083.93
1113: J. Hilbrecht - J. Gurzęda, 14.0, WP 2NS 3 HE D4= 14024.11
1113: J. Hilbrecht - J. Gurzęda, 14.0, WP 3NS 3 HW H9= 14013.39
2112: P. Maliszewski - W. Kożuchowski, 8.0, WP 7NS 5 NTW HJ-1 10094.64
2112: P. Maliszewski - W. Kożuchowski, 8.0, WP 8NS 1 NTW SK-1 5072.72
2112: P. Maliszewski - W. Kożuchowski, 8.0, WP 9NS 3 NTN C3-2 10016.07
3116: H. Rytel - A. Malenta, 5.0, -/WP 13EW 3 HW SK= 14064.29
3116: H. Rytel - A. Malenta, 5.0, -/WP 14EW 4 HN C5= 42055.36
3116: H. Rytel - A. Malenta, 5.0, -/WP 15EW 5 HE SA+1 48058.04
4108: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 19EW 3 SN DA-1 5037.50
4108: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 20EW 4 SE C10= 62064.29
4108: T. Bryła - A. Piszczek, 2.5, WP 21EW 4 HN CQ= 62046.43
5110: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 22NS 6 NTE S9+1 147016.96
5110: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 23NS 2 SE H6+2 17084.82
5110: P. Sosnowski - R. Sawicki, 10.0, WP 24NS 1 SN CQ+1 11051.79
6114: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 4.0, WP 16EW 3 HS CQ-1 5054.46
6114: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 4.0, WP 17EW 4 HW S7+2 48084.82
6114: J. Olkowicz - M. Smuszkiewicz, 4.0, WP 18EW 4 SW C6= 42075.00
7107: S. Janik - P. Solecki, 20.0, LB/WP 4NS 3 S xN SJ-1 20087.50
7107: S. Janik - P. Solecki, 20.0, LB/WP 5NS 4 HN C3= 62050.89
7107: S. Janik - P. Solecki, 20.0, LB/WP 6NS 4 HS SK+1 45077.68
8115: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 25EW 1 NTN H6-1 5063.39
8115: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 26EW 4 DS SA-2 20066.96
8115: J. Cebo - D. Szopieraj, 6.0, WP 27EW 4 C xN SQ-5 110099.59
9111: T. Solarski - J. Stypiński, 6.0, WP 10EW 3 S xS C7= 7304.46
9111: T. Solarski - J. Stypiński, 6.0, WP 11EW 3 SS CA+3 23089.29
9111: T. Solarski - J. Stypiński, 6.0, WP 12EW 3 D xW SK-3 5004.46
 +/-
 WYNIK57.14
 MIEJSCE15