Turniej na maksy

Środa, 30 stycznia 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
186Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPWP/24467.1718
221Paweł Sierakowski
Maciej Kulikowski
2.0
2.5
MAMA/5562.9718
372Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4062.3417
477Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4060.1316
5104Janusz Suszczyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24459.8416
630Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MAMA/5559.6815
7103Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24459.2814
8117Maciej Mizerka
Jerzy Mścisz
3.0
13.0
WPWP/24459.2214
9108Mikołaj Jankowski
Patryk Morawski
1.5
2.5
WPWP/24458.4413
10101Jan Sibilski
Andrzej Mazurek
5.0
12.0
WPWP/24458.2513
113Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LBLB/28557.7412
1275Waldemar Rybka
Grzegorz Superson
5.0
12.0
MPMP/4057.5811
1396Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.5
WPWP/24457.1411
1461Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4057.1010
1519Paweł Chindelewicz
Waldemar Burakowski
12.0
15.0
PM
MA
MA/5557.1010
1683Jarosław Lubczyński
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WPWP/24456.659
17110Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
2.0
5.0
WPWP/24456.448
1840Marek Kiepura
Mirosław Sady
5.0
12.0
MPMP/4056.358
1985Hieronim Nowacki
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24456.247
2053Adam Brodowski
Adam Krysa
1.5
11.0
MP
PK
MP/4056.007
217Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
5.0
4.0
LBLB/28555.926
22105Eugeniusz Dota
Sławomir Tomaszewski
2.5
2.0
WPWP/24455.745
2348Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4055.505
2416Stefan Zieliński
Edward Windorpski
3.0
4.0
MAMA/5555.384
2574Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4054.794
2680Bogdan Palczyński
Jacek Brózda
9.0
4.0
MPMP/4054.744
2736Janusz Buksa
Maciej Mąka
7.0
5.0
MPMP/4054.654
2837Kazimierz Gałka
Piotr Radzikowski
7.0
9.0
MPMP/4054.404
2947Piotr Dziedzic
Marian Czopek
1.0
7.0
MPMP/4054.244
308Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LBLB/28553.713
3132Maciej Kalita
Wiesław Niedziela
5.0
7.0
WP
MA
MA/5553.663
32100Cezary Serek
Marcin Woźniak
15.0
9.0
WPWP/24453.603
3367Katarzyna Michałek
Janusz Wrześniak
7.0
4.0
MPMP/4053.023
3473Marek Adamczyk
Andrzej Lubojemski
7.0
13.0
MPMP/4052.943
3576Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
2.5
MPMP/4052.913
3631Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
MAMA/5552.913
3713Janusz Wawrowski
Sławomir Rokicki
4.0
2.5
MAMA/5552.443
3835Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
2.5
19.0
MPMP/4052.433
3923Jan Chodorowski
Irena Chodorowska
18.0
18.0
MAMA/5551.813
40116Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/24451.752
41118Krzysztof Staśkiewicz
Włodzimierz Robak
2.5
3.0
WPWP/24451.562
4270Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4051.472
43102Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
17.0
5.0
WPWP/24451.452
449Zbigniew Kwiatkowski
Henryk Krzymiński
5.0
4.0
LBLB/28551.422
4554Wit Klapper
Tadeusz Garbacik
21.0
13.0
SL
MP
MP/4051.322
461Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
4.0
5.0
LBLB/28551.312
4724Andrzej Fengler
Jerzy Małożewski
5.0
9.0
MAMA/5551.192
4864Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4051.152
4984Marek Napierała
Marek Olszyński
0.0
0.0
NZWP/24450.892
5056Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
4.0
MPMP/4050.871
512Konrad Wójcik
Adam Małecki
4.0
5.0
LBLB/28550.631
5292John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
WPWP/24450.631
5387Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24450.421
5491Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24450.391
5562Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4050.181
5646Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4050.171
5711Michał Szymkowiak
Janusz Kotasa
3.0
4.0
LBLB/28550.161
5898Marcin Rodziewicz
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/24450.031
5915Krzysztof Waśniewski
Wiesław Maciejczuk
7.0
13.0
MAMA/5550.02
6081Maciej Masłowski
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24449.79
6145Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MPMP/4049.59
6238Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
9.0
7.0
MPMP/4049.59
63107Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24449.47
6466Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MPMP/4049.37
6534Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MAMA/5548.92
6612Andrzej Łagosz
Paweł Pietrażycki
11.0
5.0
LBLB/28548.63
6768Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.5
1.5
MPMP/4048.55
6828Jan Wadowski
Marian Stupkiewicz
1.5
3.0
MAMA/5548.38
6951Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4048.28
7059Jacek Herman
Magdalena Lankosz
11.0
9.0
MPMP/4048.14
7120Jacek Metter
Andrzej Kondeja
2.5
13.0
MAMA/5548.10
7289Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24448.08
7322Wiesław Sycz
Agnieszka Jonczyk
13.0
3.0
MAMA/5548.01
7465Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4048.00
75113Henryk Duszyński
Tomasz Kuchta
4.0
0.0
WP
NZ
WP/24447.84
7652Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4047.66
7771Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4047.37
7897Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WPWP/24447.13
7995Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WPWP/24447.02
8014Piotr Guzik
Krzysztof Gołaś
1.0
5.0
MAMA/5546.98
814Janusz Sidelnik
Jan Obuchowicz
3.0
9.0
LBLB/28546.88
825Zygmunt Sanocki
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LBLB/28546.87
8339Ryszard Cieślik
Stanisław Jaros
3.0
5.0
MPMP/4046.70
84112Maria Błaszczyk
Maciej Ropelewski
0.0
0.0
NZWP/24446.51
8563Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
3.0
MPMP/4046.35
8618Tomasz Kozłowski
Tomasz Wolfke
3.0
1.5
MAMA/5546.35
8733Magda Urbańska
Piotr Urbański
0.0
0.0
MAMA/5546.25
8879Piotr Dobrzyński
Piotr Wójtowicz
1.5
1.5
MPMP/4045.98
8943Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4045.81
9025Anna Nożyńska
Bartosz Ćwiek
2.0
3.0
MAMA/5545.48
9149Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4045.36
92114Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24445.27
9393Maciej Wybranowski
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/24444.74
94109Małgorzata Węglewska
Bogumiła Jakubowska
1.5
3.0
WPWP/24444.74
95111Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
1.5
0.0
WPWP/24444.70
9655Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4044.68
9742Adam Lenda
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/4044.59
9850Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MPMP/4044.40
9927Marek Szyszkiewicz
Stefan Andrejas
0.5
1.5
MAMA/5544.36
10044Kazimierz Lenda
Piotr Stefanów
4.0
2.0
MPMP/4044.36
10190Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
2.0
1.0
WPWP/24444.16
10210Waldemar Prętki
Stanisław Pryputniewicz
2.0
5.0
LBLB/28543.49
1036Jerzy Szramowski
Marian Purczyński
1.0
0.5
LBLB/28543.23
10417Stefan Knothe
Andrzej Miszewski
9.0
18.0
MAMA/5543.20
10557Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4043.00
10658Marek Orłowicz
Artur Stanek
3.0
0.5
MPMP/4042.59
10769Zbigniew Przeginiak
Aleksander Jezioro
4.0
21.0
MPMP/4042.25
10860Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
9.0
9.0
LD
DS
MP/4042.24
109106Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24441.96
11099Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WPWP/24440.47
11182Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
1.0
1.0
WPWP/24439.89
11288Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
0.5
1.0
WPWP/24439.18
11329Olga Wrzos
Leszek Jędrzejczak
4.0
2.0
MAMA/5538.28
11494Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
0.5
1.0
WPWP/24438.08
115115Paweł Biś
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WPWP/24435.83
11641Piotr Szewczyk
Grzegorz Kecmaniuk
0.5
0.0
MPMP/4035.24

Statystyka ośrodków...