Turniej na maksy
Środa, 23 stycznia 2019
Wyniki z 6 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
7
74
Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MP
MP/40
61.16
15
19
58
Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
4.0
MP
MP/40
58.15
9
20
73
Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MP
MP/40
58.02
8
28
86
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
56.34
4
29
57
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
56.10
4
30
63
Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
55.97
4
32
94
Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
2.5
7.0
SL
MP/40
55.77
4
33
77
Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MP
MP/40
55.19
4
38
89
Lech Adamus
Mateusz Dominik
1.5
1.5
MP
MP/40
54.58
3
39
90
Jacek Herman
Janusz Buksa
11.0
7.0
MP
MP/40
54.05
3
40
75
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
53.83
3
42
96
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
53.43
3
43
70
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MP
MP/40
53.23
3
48
92
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MP
MP/40
52.58
2
50
72
Marek Adamczyk
Mirosław Sady
7.0
12.0
MP
MP/40
52.43
2
52
76
Mirosław Kołton
Kazimierz Chłobowski
9.0
11.0
MP
MP/40
52.30
2
54
61
Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MP
MP/40
51.94
2
57
88
Grzegorz Superson
Maciej Superson
12.0
5.0
MP
MP/40
51.68
1
60
82
Kazimierz Latawiec
Piotr Stopa
11.0
13.0
MP
MP/40
51.41
1
62
81
Adam Krysa
Adam Brodowski
11.0
1.5
PK
MP
MP/40
51.28
1
64
56
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MP
MP/40
50.81
1
68
71
Jerzy Michałek
Marek Jaworski
21.0
13.0
SL
MP
MP/40
50.69
70
78
Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MP
MP/40
50.52
78
85
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
49.21
79
93
Marek Kiepura
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MP
MP/40
48.98
81
83
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
48.48
82
55
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
48.45
83
69
Włodzimierz Wierzbicki
Barbara Konik
4.0
1.0
MP
MP/40
48.44
86
65
Janusz Wrześniak
Dariusz Motyl
4.0
1.0
MP
MP/40
48.19
89
80
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
2.5
MP
MP/40
47.93
92
66
Czesław Usarz
Halina Samborek
1.0
2.5
MP
MP/40
47.19
95
67
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MP
MP/40
46.84
97
91
Grzegorz Latała
Jerzy Jeleń
3.0
2.5
MP
MP/40
46.22
100
59
Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MP
MP/40
45.49
102
64
Krzysztof Piotrowski
Przemysław Michałek
2.0
1.0
MP
MP/40
45.04
104
84
Sławomir Skocz
Sylwester Żelazny
2.0
1.5
MP
MP/40
44.44
105
87
Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
2.5
MP
MP/40
44.24
116
95
Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MP
MP/40
41.41
118
62
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
41.31
119
79
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
0.0
0.0
MP
MP/40
40.17
121
68
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MP
MP/40
39.18
128
60
Hanna Leskiewicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
3.0
5.0
MP
MP/40
37.35
Statystyka ośrodków...