Turniej na maksy

Wtorek, 22 stycznia 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
179Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10566.5313
219Zbigniew Ehlert
Julian Jurski
5.0
11.0
KPKP/29565.9013
334Andrzej Reda
Jacek Jeleński
1.0
0.0
MAMA/28264.4412
416Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
5.0
0.0
KP
KP/29562.8812
559Łukasz Kasperczyk
Adrian Bakalarz
2.0
7.0
MP
SL
MP/36061.6611
660Aleks Bukat
Michał Kuczkowski
1.5
2.5
DS
MP
MP/36061.3011
718Aleksander Czarnecki
Leszek Kawski
2.0
9.0
KPKP/29560.7810
876Jerzy Ujma
Ireneusz Wędołowski
12.0
2.0
SL
OP
SL/10559.8110
921Ewa Krakówka
Eugeniusz Seichter
2.0
12.0
KPKP/29559.779
1038Ryszard Pietrzak
Wiesław Olszewski
1.5
1.5
MAMA/28259.688
1191Andrzej Ostrowski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/25458.538
1241Sebastian Zimorski
Maciej Janeczko
1.5
7.0
DS
MP
MP/36058.417
1322Andrzej Ciechacki
Jacek Kostrzewski
0.5
1.5
KPKP/29558.327
1486Barbara Podgórska
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPWP/25458.276
1580Jerzy Pierchała
Szymon Krzyżaniak
0.0
1.5
SLSL/10558.006
1642Maciej Betliński
Paweł Świątkowski
1.5
1.0
DSMP/36057.945
1785Andrzej Dymek
Piotr Solecki
4.0
7.0
WPWP/25457.725
188Piotr Sikorski
Tomasz Jaworski
0.5
1.0
KPKP/29557.684
1968Marek Urbański
Józef Waśko
13.0
5.0
LB
MP
MP/4557.514
2045Bartosz Bunar
Julia Grodzka
2.5
2.0
MP
LU
MP/36057.453
2175Agnieszka Pietrzyk
Krzysztof Góra
7.0
7.0
SLSL/10556.563
2250Rafał Skalny
Dominik Rajtar
1.0
2.0
MPMP/36056.413
2356Kinga Kowal
Małgorzata Ludwikowska
1.5
3.0
MPMP/36055.643
2436Bronisław Kamiński
Tomasz Gellert
2.5
1.5
MAMA/28255.573
2557Marcin Kuflowski
Laura Cichoń
4.0
1.0
MPMP/36054.993
2672Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4554.573
2765Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MPMP/4554.572
2896Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/25454.322
2931Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
2.0
1.5
MAMA/28254.052
3062Konrad Ciborowski
Tymoteusz Zaborowski
1.5
1.5
MP
DS
MP/36054.012
3149Przemysław Pasiński
Franciszek Kurlit
2.0
2.0
MPMP/36053.972
323Jerzy Utnicki
Józef Molczyński
1.0
2.0
KPKP/29553.972
3351Jakub Dębski
Agata Kowal
0.0
7.0

MP
MP/36053.782
349Jan Siwczyński
Andrzej Łoziński
2.0
1.5
KPKP/29553.782
3558Wiktor Cupiał
Karol Kraska
0.5
1.0
MPMP/36053.672
3617Feliks Tracki
Andrzej Arcimowicz
0.0
0.0
KP/29553.562
3730Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.0
1.0
MAMA/28253.542
3869Wacław Owca
Jacek Zając
2.5
11.0
MPMP/4553.401
3953Paweł Kotarba
Jakub Korzeniowski
4.0
0.0
MP
MP/36053.361
4011Bolesław Radko
Marian Piasecki
2.0
1.0
KPKP/29553.271
4164Bartosz Żbik
Tomasz Ustrzycki
2.0
1.5
MPMP/36052.311
4226Jerzy Bejma
Włodzimierz Fabjański
2.5
0.0
MAMA/28252.271
43100Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25452.261
4461Michał Stasik
Kacper Kuflowski
1.5
2.5
MPMP/36052.011
4535Elżbieta Brewińska
Zbigniew Poźniak
0.0
0.0
MA/28251.631
4694Tomasz Powęzka
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WPWP/25451.521
471Roch Rupniewski
Jerzy Misiórski
11.0
9.0
KPKP/29551.461
4813Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.5
1.5
KPKP/29550.751
4966Mirosław Fechner
Jan Górka
7.0
7.0
DS
MP
MP/4550.67
5067Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4550.55
5128Rafał Kornacki
Stanisław Stachowicz
0.0
0.0

MA
MA/28250.49
5292Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/25450.19
5398Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WPWP/25450.10
5477Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5

SL
SL/10549.95
554Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
2.0
1.5
KPKP/29549.69
5673Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
1.0
1.0
SLSL/10549.45
5778Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLSL/10549.40
5887Edward Niewierowski
Jerzy Wilczek
11.0
3.0
WPWP/25449.40
5974Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.5
SLSL/10549.31
6052Dominik Zawada
Joanna Kotarba
1.0
4.0
MPMP/36048.78
6148Filip Suwada
Piotr Ludwikowski
0.5
5.0
MPMP/36048.46
6270Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MPMP/4548.08
6347Alicja Kuśnierz
Anna Basiura
0.0
1.0
MPMP/36047.81
6437Janusz Szymański
Mieczysław Hauswirt
0.0
0.0

MA
MA/28247.10
6527Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Jerzy Noworol
1.0
1.5
MAMA/28247.01
6624Marek Nicewicz
Henryk Komodziński
1.5
0.0
KPKP/29547.00
6743Agata Warunek
Gabriela Kroner
1.0
1.0
MPMP/36046.77
6888Tomasz Kuchta
Małgorzata Węglewska
0.0
1.5
WPWP/25446.45
6995Piotr Surdyk
Lidia Gapińska
3.0
2.0
WPWP/254-0.6346.12
7020Andrzej Kita
Leszek Kita
1.0
3.0
KPKP/29545.61
7189Waldemar Paternoga
Krzysztof Krause
0.0
5.0
WPWP/25445.59
722Przemysław Kita
Ewa Kita
2.5
2.5
KPKP/29545.44
7332Zbigniew Mizikowski
Feliks Czechowski
0.0
1.5

MA
MA/28244.75
7440Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
0.5
7.0
MAMA/28244.73
7582Jerzy Morstyn
Kazimierz Donder
0.0
0.5

SL
SL/10544.70
7629Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/28243.86
7790Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/25443.42
7893Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
1.0
1.0
WPWP/25443.30
7984Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10542.85
8010Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/29542.72
8197Stefan Warkowski
Aleksander Buchholz
2.0
2.0
WPWP/25441.98
8212Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/29541.92
8346Ada Żbik
Alicja Bigosińska
0.0
0.5

MP
MP/36041.36
8433Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MAMA/28241.14
8539Mariusz Mączewski
Jacek Musiał
1.5
3.0
MAMA/28240.43
865Krzysztof Dzierżak
Janusz Kurkowski
1.0
1.5
KPKP/29540.39
876Zygmunt Bartoszewski
Jerzy Machura
0.0
0.0
KP/29540.22
8823Aleksandra Romańska
Marzena Pancewicz
0.0
0.5
 
KP
KP/29540.07
897Krzysztof Bonowicz
Dominik Kaszowski
1.5
4.0
KPKP/29539.11
9063Jakub Gawron
Bruno Woźniakiewicz
0.0
0.0
MP
MP/36037.77
9144Anna Pytka
Natalia Pytka
1.0
0.0
LUMP/36035.42
9214Mirosław Jackiewicz
Ludwik Jurzysta
1.0
0.5
KPKP/29532.35
9371Piotr Polek
Eugeniusz Cieśla
1.5
1.5
MPMP/4530.64
9455Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
0.0
0.0
MPMP/36028.82
9554Emilia Massalska
Kacper Kisielewski
0.0
0.0
MPMP/36027.90
9683Krystyna Fudali
Władysław Fudali
0.0
0.0
SL/10522.70

Statystyka ośrodków...