Turniej na maksy
Środa, 16 stycznia 2019
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
8
Patryk Morawski
Jan Cieśliński
2.5
2.0
WP
DS/270
65.48
19
2
28
Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MA
MA/55
65.19
19
3
85
Roman Opaliński
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PK
PK/118
63.60
18
4
106
Tomasz Kusztal
Janusz Zabacki
1.0
1.0
WP
WP/244
63.43
17
5
91
Przemysław Zawada
Jakub Zawada
19.0
7.0
MA
PK
PK/118
63.35
17
6
101
Andrzej Kędzierski
Ewa Knapik
5.0
5.0
WP
WP/244
63.16
16
7
55
Marek Kiepura
Adam Lenda
5.0
4.0
MP
MP/40
62.26
16
8
2
Mikołaj Jankowski
Mikołaj Cankudis
1.5
2.5
WP
DS/270
-0.63
61.94
15
9
117
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/244
61.40
15
10
58
Maciej Kędzierski
Roman Madej
3.0
2.5
MP
MP/40
61.13
14
11
82
Robert Kwiatkowski
Marek Pietraszek
4.0
18.0
PK
PK/118
60.56
13
12
52
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MP
MP/40
59.56
13
13
49
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
58.67
12
14
115
Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WP
WP/244
58.48
12
15
121
Sławomir Tomaszewski
Jerzy Stefanowski
2.0
4.0
WP
WP/244
58.27
11
16
30
Wiesław Maciejczuk
Lech Sadoś
13.0
12.0
MA
MA/55
57.70
11
17
109
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
4.0
12.0
WP
WP/244
57.43
10
18
33
Jacek Metter
Andrzej Kondeja
2.5
13.0
MA
MA/55
57.39
9
19
63
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
56.76
9
20
70
Agata Kowal
Grzegorz Gawron
7.0
12.0
MP
MP/40
56.65
8
21
118
Marcin Woźniak
Jan Borychowski
9.0
13.0
WP
WP/244
56.34
8
22
127
Adam Gnabasik
Maciej Mizerka
3.0
3.0
WP
WP/244
56.26
7
23
88
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
4.0
2.5
PK
PK/118
55.88
7
24
95
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
5.0
4.0
PK
PK/118
55.87
6
25
74
Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
2.5
3.0
MP
MP/40
54.85
5
26
9
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
0.5
1.0
WP
DS/270
54.83
5
27
86
Eugeniusz Strzyż
Tomasz Twaróg
5.0
4.0
PK
MP
PK/118
54.71
4
28
13
Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
4.0
19.0
PM
MA
DS/94
54.69
4
29
24
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
7.0
1.5
MA
MA/55
54.15
4
30
98
Jan Rusin
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PK
PK/118
54.12
4
31
53
Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MP
MP/40
53.97
4
32
39
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
53.94
4
33
113
Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
0.5
1.0
WP
WP/244
53.84
4
34
80
Marian Górecki
Jerzy Puchała
5.0
5.0
PK
PK/118
-0.17
53.79
4
35
21
Sławomir Rokicki
Edward Windorpski
2.5
4.0
MA
MA/55
53.63
4
36
123
Paweł Siwak
Eugeniusz Dota
2.0
2.5
WP
WP/244
53.63
3
37
114
Marian Grzesiak
Andrzej Plewiński
4.0
0.0
LB
WP
WP/244
53.10
3
38
108
Marek Janik
Adam Talarczyk
5.0
1.0
WP
WP/244
52.83
3
39
68
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
2.5
MP
MP/40
52.77
3
40
107
Jacek Wędrychowicz
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WP
WP/244
52.57
3
41
81
Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
3.0
9.0
PK
PK/118
52.18
3
42
51
Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
2.5
MP
MP/40
51.93
3
43
66
Zbigniew Przeginiak
Aleksander Jezioro
4.0
21.0
MP
MP/40
51.91
3
44
92
Dariusz Kulpiński
Bogusław Nidecki
9.0
5.0
PK
PK/118
51.90
3
45
64
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
51.88
3
46
83
Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PK
PK/118
51.83
2
47
128
Andrzej Pietrkiewicz
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WP
WP/244
51.73
2
48
120
Barbara Podgórska
Ryszard Nowicki
4.0
4.0
WP
WP/244
51.68
2
49
48
Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/40
51.46
2
50
5
Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
1.5
1.5
WP
DS/270
51.42
2
51
40
Józef Barczyk
Piotr Stefanów
7.0
2.0
MP
MP/40
51.34
2
52
103
Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.5
2.5
WP
WP/244
51.18
2
53
105
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/244
51.11
2
54
36
Andrzej Fengler
Jerzy Małożewski
5.0
9.0
MA
MA/55
51.04
2
55
38
Halina Borewicz
Andrzej Borewicz
9.0
11.0
MA
MA/55
50.79
2
56
69
Jacek Brózda
Waldemar Rybka
4.0
5.0
MP
MP/40
50.76
1
57
89
Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.0
5.0
PK
PK/118
50.74
1
58
104
Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WP
WP/244
50.66
1
59
26
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
1.0
1.5
MA
MA/55
50.61
1
60
50
Jan Skuciński
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MP
MP/40
50.49
1
61
18
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
9.0
12.0
SW
MA/55
50.44
1
62
29
Paweł Sierakowski
Maciej Kulikowski
2.0
2.5
MA
MA/55
50.40
1
63
23
Stefan Andrejas
Janusz Wawrowski
1.5
4.0
MA
MA/55
50.39
1
64
90
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
7.0
12.0
PK
PK/118
50.38
1
65
22
Justyna Dajnowska
Dariusz Błachnio
1.5
0.0
PM
MA
MA/55
50.23
1
66
97
Lesław Chmiel
Zbigniew Czarnecki
5.0
3.0
PK
PK/118
50.22
67
25
Andrzej Miszewski
Stefan Knothe
18.0
9.0
MA
MA/55
50.10
68
73
Jacek Herman
Marcin Wilczyński
11.0
5.0
MP
MP/40
50.02
69
35
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
5.0
9.0
MA
MA/55
49.93
70
129
Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.5
12.0
WP
WP/244
49.86
71
12
Szymon Graś
Hubert Hałaburdzin
1.5
0.0
WP
DS/270
49.73
72
116
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WP
WP/244
49.71
73
42
Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
1.0
4.0
MP
MP/40
49.67
74
6
Józef Bugajewski
Ewa Morawska
1.0
1.0
WP
DS/270
49.57
75
67
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
4.0
MP
MP/40
49.52
76
19
Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
5.0
4.0
MA
MA/55
49.49
77
44
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
49.29
78
126
Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
1.5
4.0
WP
WP/244
49.00
79
57
Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MP
MP/40
48.90
80
7
Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
0.0
0.0
WP
DS/270
48.60
81
61
Grzegorz Latała
Kazimierz Latawiec
3.0
11.0
MP
MP/40
48.57
82
62
Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MP
MP/40
48.53
83
20
Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MA
MA/55
48.53
84
45
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
48.35
85
15
Krzysztof Gołaś
Piotr Guzik
5.0
1.0
MA
MA/55
48.01
86
17
Jan Misiuk
Gerard Czernohorski
7.0
5.0
MA
MA/55
47.81
87
111
Jan Rosochowicz
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WP
WP/244
47.81
88
31
Paweł Chindelewicz
Waldemar Burakowski
12.0
15.0
PM
MA
MA/55
47.80
89
10
Włodzimierz Krysztofczyk
Amelia Orłowska
9.0
0.0
LD
WP
DS/270
47.54
90
110
Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
1.0
1.0
WP
WP/244
47.45
91
60
Hanna Leskiewicz
Piotr Dziedzic
3.0
1.0
MP
MP/40
47.22
92
32
Marian Stupkiewicz
Jan Wadowski
3.0
1.5
MA
MA/55
46.35
93
72
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/40
46.28
94
78
Stanisław Bąk
Tomasz Magryś
5.0
1.5
PK
PK/118
46.20
95
76
Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
4.0
5.0
PK
PK/118
45.78
96
77
Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
2.5
2.5
PK
PK/118
45.78
97
27
Jerzy Popowicz
Zenon Skrzypczak
0.0
0.0
MA
MA/55
45.61
98
14
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
45.31
99
87
Jadwiga Żulińska
Tadeusz Dańczak
1.5
1.0
PK
PK/118
45.29
100
16
Bogusław Pawszak
Zygmunt Dumała
12.0
5.0
MA
MA/55
44.97
101
94
Stanisław Drobot
Robert Przybyło
9.0
7.0
PK
PK/118
44.96
102
43
Wit Klapper
Tadeusz Rejdych
21.0
7.0
SL
MP
MP/40
44.70
103
47
Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MP
MP/40
44.66
104
71
Bogdan Palczyński
Tadeusz Biernat
9.0
12.0
MP
MP/40
44.41
105
59
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
5.0
MP
MP/40
44.28
106
132
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.5
5.0
WP
WP/244
44.10
107
93
Wincenty Chmiel
Janusz Jarząbek
5.0
5.0
PK
PK/118
44.05
108
56
Jerzy Pasich
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
43.42
109
124
Henryk Duszyński
Tomasz Kuchta
4.0
0.0
WP
NZ
WP/244
43.02
110
79
Bogusław Kruczek
Zdzisław Baryła
11.0
4.0
PK
PK/118
42.43
111
112
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WP
WP/244
42.36
112
46
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
42.34
113
131
Michał Pilawski
Łukasz Bielejewski
1.0
2.0
WP
WP/244
42.29
114
84
Mariusz Kozaczyński
Stanisław Zych
7.0
5.0
PK
PK/118
41.95
115
54
Mateusz Dominik
Aleksander Barylak
1.5
0.0
MP
MP/40
41.89
116
65
Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.5
1.5
MP
MP/40
41.81
117
96
Jan Porada
Leszek Godek
5.0
0.0
PK
PK/118
41.68
118
3
Alicja Kaczmarek
Magdalena Pawlak
1.0
0.5
WP
DS/270
41.60
119
34
Tadeusz Górnicki
Zdzisław Pietruszewski
0.0
1.0
MA
MA/55
40.91
120
99
Małgorzata Zielonacka
Jerzy Kamiński
2.5
2.5
WP
WP/244
40.73
121
4
Stefan Chałupniczak
Jerzy Kostański
0.0
0.0
DS/270
40.63
122
102
Jadwiga Nowak
Stefan Masternak
11.0
5.0
WP
WP/244
40.62
123
122
Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/244
40.14
124
100
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WP
WP/244
38.68
125
119
Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WP
WP/244
38.25
126
37
Mariusz Potocki
Elżbieta Pich
2.0
0.0
MA
MA/55
37.00
127
125
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.5
1.0
WP
WP/244
36.98
128
1
Grzegorz Świąder
Marta Cieślak
0.0
0.0
DS/270
35.91
129
41
Ryszard Cieślik
Aleksandra Jurkiewicz
3.0
5.0
MP
MP/40
35.83
130
75
Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PK
PK/118
32.59
Statystyka ośrodków...