Turniej na maksy
Czwartek, 10 stycznia 2019
Wyniki z 8 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
45
Zbigniew Garlej
Sławomir Grędziński
4.0
7.0
MA
WM
MA/88
67.90
13
2
36
Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LB
LB/127
61.41
13
3
7
Grzegorz Czapulak
Andrzej Stachowiak
5.0
2.5
DS
DS/269
61.00
12
4
64
Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
SL
MP
MP/40
60.91
11
5
47
Dominik Głowacki
Jerzy Sadowski
2.0
4.0
WM
MA/88
60.68
11
6
21
Stanisław Szuba
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DS
DS/67
60.39
10
7
32
Dariusz Borysow
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KP
KP/355
59.46
10
8
81
Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WP
WP/252
58.22
9
9
18
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DS
DS/67
58.17
8
10
82
Janusz Przybysz
Sławomir Czapliński
9.0
7.0
WP
WP/252
58.14
8
11
52
Kazimierz Gałka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
57.61
7
12
69
Tadeusz Biernat
Dorota Gadaś
12.0
3.0
MP
MP/40
57.60
7
13
22
Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
7.0
DS
DS/67
57.25
6
14
78
Marek Rusek
Izabella Klar
3.0
2.5
PK
PK/51
56.70
5
15
59
Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
56.56
5
16
54
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
56.41
4
17
19
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
56.21
4
18
48
Kazimierz Głowacki
Wojciech Palmowski
2.5
9.0
MA
MA/88
56.20
3
19
12
Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DS
DS/67
56.15
3
20
60
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MP
MP/40
56.07
3
21
56
Wiesław Dymek
Ryszard Weinar
2.5
0.0
MP
MP/40
54.67
3
22
73
Andrzej Janda
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
PK/51
53.91
3
23
40
Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MA
MA/88
53.37
3
24
34
Ryszard Góralski
Andrzej Niziałek
2.5
2.5
LB
LB/127
53.34
2
25
11
Marian Szymonowicz
Mariusz Kowalczyk
11.0
5.0
DS
DS/67
53.02
2
26
2
Piotr Szmydyński
Andrzej Świrzewski
0.0
0.0
DS
DS/269
53.00
2
27
37
Skarbimir Kozar
Lech Lorkiewicz
5.0
3.0
LB
LB/127
52.78
2
28
6
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.0
2.5
DS
DS/269
52.70
2
29
29
Maria Pruchniewska
Magdalena Kazimierczak
1.5
2.0
KP
KP/355
52.15
2
30
53
Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
1.5
MP
MP/40
51.92
2
31
42
Hilary Ślesicki
Jakub Milkamanowicz
4.0
2.5
WP
WM
MA/88
51.76
2
32
68
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
9.0
7.0
MP
MP/40
51.60
2
33
31
Sławomir Jaskulski
Krzysztof Kostrzewski
0.0
0.0
KP/355
51.53
2
34
27
Elżbieta Czerwińska
Leon Kubicki
2.5
3.0
KP
KP/355
51.12
1
35
55
Hanna Leskiewicz
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MP
MP/40
50.85
1
36
43
Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MA
MA/88
50.78
1
37
38
Marek Stolarczyk
Stanisław Tokarski
2.0
0.0
LB
LB/127
50.67
1
38
62
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
50.62
1
39
61
Tytus Bisping
Czesław Usarz
7.0
1.0
MP
MP/40
50.57
1
40
4
Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
2.0
2.0
DS
DS/269
50.57
1
41
76
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Kozioł
2.5
4.0
PK
PK/51
50.16
1
42
26
Przemysław Kacprzak
Janusz Piwoński
4.0
2.0
KP
KP/355
50.01
1
43
80
Stefan Samól
Stanisław Janik
3.0
13.0
WP
LB
WP/252
49.81
1
44
88
Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WP
WP/252
49.77
45
87
Jerzy Gurzęda
Rafał Junik
7.0
7.0
WP
WP/252
49.76
46
9
Jan Szamkołowicz
Anna Jankowska
7.0
3.0
DS
DS/67
49.02
47
28
Ryszard Kuczewski
Adam Szmidt
0.0
0.0
KP/355
48.94
48
86
Andrzej Małdziński
Jerzy Schedler
4.0
4.0
WP
WP/252
48.84
49
24
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
48.82
50
58
Stanisław Urbanowski
Marek Heichel
7.0
4.0
MP
MP/40
48.76
51
17
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
48.71
52
8
Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
4.0
3.0
DS
DS/269
48.43
53
51
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
48.40
54
65
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
48.07
55
74
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
4.0
PK
PK/51
47.59
56
14
Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DS
DS/67
47.40
57
83
Elżbieta Szałas
Bohdan Zacerkownyj
0.0
4.0
WP
WP/252
47.36
58
16
Krzysztof Kokociński
Stanisław Kosowski
0.0
6.0
DS
USA
DS/67
47.27
59
23
Andrzej Suchodolski
Dariusz Artmański
4.0
4.0
DS
DS/67
46.86
60
77
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
46.71
61
50
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MA
MA/88
46.66
62
20
Jacek Wojnarowicz
Daniel Wojnarowicz
11.0
3.0
DS
DS/67
46.57
63
44
Jan Milewski
Andrzej Mazur
1.5
1.5
MA
MA/88
46.03
64
79
Jan Olkowicz
Jerzy Stypiński
4.0
3.0
WP
WP/252
45.82
65
57
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
0.0
0.0
MP
MP/40
45.64
66
3
Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DS
DS/269
44.99
67
75
Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5
PK
PK/51
44.92
68
71
Halina Święch
Stanisław Miłkowski
7.0
2.0
MP
MP/40
44.88
69
5
Andrzej Zdaniuk
Bogdan Kozajda
0.0
0.0
DS
DS/269
44.87
70
1
Jerzy Gajek
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DS
DS/269
44.44
71
25
Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KP
KP/355
43.92
72
35
Lutz Reichert
Przemysław Wojtczak
0.0
0.0
NZ
LB
LB/127
43.86
73
63
Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.5
2.0
MP
MP/40
43.67
74
10
Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
43.24
75
30
Justyna Graniczny
Elżbieta Zalewska
2.0
2.5
KP
KP/355
42.86
76
84
Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WP
WP/252
42.28
77
67
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.5
MP
MP/40
42.16
78
39
Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MA
MA/88
41.60
79
66
Jan Truniarz
Romuald Jasiński
1.5
0.0
MP
MP/40
41.50
80
13
Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
4.0
2.0
DS
DS/67
41.15
81
15
Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DS
DS/67
39.77
82
46
Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.5
3.0
WM
MA/88
38.19
83
33
Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LB
LB/127
37.94
84
41
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
36.47
85
72
Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MP
MP/40
33.62
Statystyka ośrodków...