Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
264Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4063.3217
1332Włodzimierz Wala
Marek Jaworski
19.0
13.0
MPMP/4058.9910
1554Lech Adamus
Maciej Śliwiński
1.5
2.0
MPMP/4058.149
1642Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MPMP/4058.098
1743Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4058.068
1956Agata Kowal
Jakub Kowal
7.0
12.0
MPMP/4056.896
2029Józef Barczyk
Marcin Wilczyński
7.0
5.0
MPMP/4056.806
2647Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
2.5
0.0
MPMP/4055.174
2731Magdalena Lankosz
Marian Czopek
9.0
7.0
MPMP/4054.874
2948Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4054.233
3162Grzegorz Superson
Adam Brodowski
12.0
1.5
MPMP/4053.603
3363Maciej Mąka
Janusz Buksa
5.0
7.0
MPMP/4053.453
3649Tadeusz Biernat
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/4053.283
4144Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4051.952
4650Grzegorz Pociejewski
Piotr Radzikowski
2.5
9.0
WM
MP
MP/4051.372
4841Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4051.011
5260Jan Skuciński
Marek Kiepura
5.0
5.0
MPMP/4049.911
5555Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4049.431
5659Stanisław Urbanowski
Marek Heichel
7.0
4.0
MPMP/4049.261
5735Tytus Bisping
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MPMP/4049.23
5851Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MPMP/4049.07
5934Barbara Lesiecka
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4049.03
6133Marek Adamczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/4048.89
6345Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4048.56
6466Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4048.46
6561Zbigniew Przeginiak
Aleksander Jezioro
4.0
21.0
MPMP/4048.41
6638Adam Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4048.28
7452Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4046.92
7539Leszek Faber
Maria Krasowska
3.0
4.0
MPMP/4046.77
7740Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4046.25
7846Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4046.17
8165Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4045.45
8867Waldemar Rybka
Marek Kowalski
5.0
3.0
MPMP/4044.37
8953Piotr Wzorek
Patryk Mrukot
3.0
1.0
MPMP/400.4244.21
9830Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/400.4243.18
10357Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4041.21
10858Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4038.93
10936Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4038.26
11037Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
0.0
0.0
MPMP/4038.09

Statystyka ośrodków...