Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 82: J. Rusin - Z. Baryła, 9.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
181: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 13EW 2 SS DA-1 10061.11
181: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 14EW 2 CW DA-2 10037.96
278: W. Kaszuba - A. Ankiersztejn, 7.0, PK 15EW 1 NTN D5= 909.45
278: W. Kaszuba - A. Ankiersztejn, 7.0, PK 16EW 3 SN H4+1 17074.07
377: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 17EW 1 NTS DA-1 5046.30
377: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 18EW 4 SN CJ+1 65047.22
475: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 19EW 3 HE S9= 14038.89
475: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 20EW 3 HE DQ-1 10021.30
579: B. Nidecki - T. Jędrzejek, 9.0, PK 21EW 1 NTE H5+1 12075.00
579: B. Nidecki - T. Jędrzejek, 9.0, PK 22EW 4 HS SA+1 45054.63
673: J. Sączawa - A. Byzdra, 12.0, PK 23EW 4 S xN D4= 7900.00
673: J. Sączawa - A. Byzdra, 12.0, PK 24EW 3 DS CQ-1 5047.22
771: D. Kulpiński - T. Przybyło, 18.0, PK 25EW 3 DN SQ= 11066.67
771: D. Kulpiński - T. Przybyło, 18.0, PK 26EW 4 SW C9+1 65025.93
880: S. Sadło - L. Weryńska-Leja, 6.0, PK 27EW 5 CN D6+1 4207.03
880: S. Sadło - L. Weryńska-Leja, 6.0, PK 28EW 2 NTW SJ+3 21081.34
983: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 29EW 2 SE H6-1 10029.63
983: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 30EW PASSN = 029.63
1074: B. Smorąg - A. Kulasa, 7.5, PK 1EW 3 HS SK= 14025.00
1074: B. Smorąg - A. Kulasa, 7.5, PK 2EW 3 NTS H7+1 63038.89
1170: I. Bobko - A. Bobko, 9.0, PK 3EW 6 SN S10-3 15096.30
1170: I. Bobko - A. Bobko, 9.0, PK 4EW 4 SS H10+1 65045.37
1276: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK 5EW 5 S xW CA-3 5001.85
1276: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK 6EW 2 HS S6+1 14058.33
1372: P. Zawada - J. Zawada, 26.0, MA/PK 7EW 3 DN S5= 1107.41
1372: P. Zawada - J. Zawada, 26.0, MA/PK 8EW 3 NTW H4-2 1001.85
1488: R. Przybyło - S. Drobot, 16.0, PK 9EW 2 SN CA-3 15032.41
1488: R. Przybyło - S. Drobot, 16.0, PK 10EW 3 NTS D5-1 10094.44
1584: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 11EW 3 NTW S5+3 49053.70
1584: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 12EW 3 DN CJ= 11016.05
 +/-
 WYNIK40.83
 MIEJSCE105