Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 76: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
175: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 7EW 2 SE C4+1 14050.93
175: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 8EW 1 NTW H7= 9027.78
269: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 3EW 5 SN HA-1 5056.48
269: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 4EW 3 NTS C3= 60086.11
380: S. Sadło - L. Weryńska-Leja, 6.0, PK 9EW 4 HE CJ+2 68098.15
380: S. Sadło - L. Weryńska-Leja, 6.0, PK 10EW 3 NTS D6+2 66039.81
485: J. Rybarski - W. Chodziński, 9.5, PK 21NS 2 SW HK= 11033.33
485: J. Rybarski - W. Chodziński, 9.5, PK 22NS 4 HN H10+1 45045.37
583: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 19EW 4 HE S10= 62075.00
583: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 20EW 2 SW C8= 11049.07
677: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 13NS 2 SS DA-1 10038.89
677: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 14NS 1 NTW DA-1 5044.44
781: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 17NS 1 NTS DA-1 5053.70
781: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 18NS 4 SN CJ+1 65052.78
884: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 25NS 3 S xW CQ-2 50089.81
884: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 26NS 4 SE HA+1 65074.07
979: B. Nidecki - T. Jędrzejek, 9.0, PK 23NS 3 SN DK+1 17075.00
979: B. Nidecki - T. Jędrzejek, 9.0, PK 24NS 4 SW H9-2 10084.26
1070: I. Bobko - A. Bobko, 9.0, PK 27NS 3 NTN S5-2 1003.85
1070: I. Bobko - A. Bobko, 9.0, PK 28NS 2 NTW C10= 12050.00
1172: P. Zawada - J. Zawada, 26.0, MA/PK 29EW 3 CS SQ-1 10055.09
1172: P. Zawada - J. Zawada, 26.0, MA/PK 30EW 3 NTE S6-1 5014.35
1282: J. Rusin - Z. Baryła, 9.0, PK 5NS 5 S xW CA-3 50098.15
1282: J. Rusin - Z. Baryła, 9.0, PK 6NS 2 HS S6+1 14041.67
1387: J. Porada - J. Puchała, 10.0, PK 11NS 6 NTW H7= 9900.93
1387: J. Porada - J. Puchała, 10.0, PK 12NS 2 CW H3+2 13035.85
1486: J. Żulińska - T. Dańczak, 2.5, PK 15EW 2 DE SK+1 11052.83
1486: J. Żulińska - T. Dańczak, 2.5, PK 16EW 4 SN HJ-1 5097.22
1573: J. Sączawa - A. Byzdra, 12.0, PK 1EW 2 HS SK-1 5069.44
1573: J. Sączawa - A. Byzdra, 12.0, PK 2EW 5 DS HA-1 10087.04
 +/-
 WYNIK56.05
 MIEJSCE23