Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 74: B. Smorąg - A. Kulasa, 7.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
173: J. Sączawa - A. Byzdra, 12.0, PK 5EW 4 SE HA-2 10015.74
173: J. Sączawa - A. Byzdra, 12.0, PK 6EW 2 HS H2+1 14058.33
285: J. Rybarski - W. Chodziński, 9.5, PK 17NS 1 NTS DA-1 5053.70
285: J. Rybarski - W. Chodziński, 9.5, PK 18NS 4 SN CJ+1 65052.78
371: D. Kulpiński - T. Przybyło, 18.0, PK 15EW 1 NTW C5= 9026.42
371: D. Kulpiński - T. Przybyło, 18.0, PK 16EW 2 SS H8+2 17074.07
481: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 9NS 2 HW SA+1 14079.63
481: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 10NS 3 NTS D8+2 66060.19
588: R. Przybyło - S. Drobot, 16.0, PK 13NS 3 SS DA-2 20010.19
588: R. Przybyło - S. Drobot, 16.0, PK 14NS 2 SS CA= 11075.93
672: P. Zawada - J. Zawada, 26.0, MA/PK 21NS 3 NTW HK-1 5066.67
672: P. Zawada - J. Zawada, 26.0, MA/PK 22NS 3 NTN C4+2 46086.11
777: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 19NS 4 HE S10= 62025.00
777: R. Opaliński - M. Cyrkiel, 30.0, PK 20NS 2 SW C8-1 10078.70
883: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 23NS 2 SN D2+2 17075.00
883: T. Magryś - E. Strzyż, 6.5, PK 24NS 2 SE D6= 11032.41
970: I. Bobko - A. Bobko, 9.0, PK 25EW 3 S xW DK-3 8006.48
970: I. Bobko - A. Bobko, 9.0, PK 26EW 4 SE HA+2 68075.93
1082: J. Rusin - Z. Baryła, 9.0, PK 1NS 3 HS SK= 14075.00
1082: J. Rusin - Z. Baryła, 9.0, PK 2NS 3 NTS H7+1 63061.11
1187: J. Porada - J. Puchała, 10.0, PK 7NS 4 SE DA-1 10084.26
1187: J. Porada - J. Puchała, 10.0, PK 8NS 1 NTW DK+2 15021.30
1286: J. Żulińska - T. Dańczak, 2.5, PK 11EW 3 NTW H7+3 49053.70
1286: J. Żulińska - T. Dańczak, 2.5, PK 12EW 2 CW H3+2 13064.15
1375: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 27EW 3 CS SA+2 15034.09
1375: M. Pietraszek - A. Żarnowski, 30.0, PK 28EW 3 NT xW C10-1 1002.99
1478: W. Kaszuba - A. Ankiersztejn, 7.0, PK 3EW 5 SN HA-1 5056.48
1478: W. Kaszuba - A. Ankiersztejn, 7.0, PK 4EW 4 SS H10+1 65045.37
1569: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 29EW 3 NTW C3-3 3004.17
1569: T. Bajorek - T. Ukraiński, 21.0, PK 30EW PASSN = 029.63
 +/-
 WYNIK49.52
 MIEJSCE54