Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 56: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
132: W. Wala - M. Jaworski, 32.0, MP 13EW 2 SS DA= 11023.15
132: W. Wala - M. Jaworski, 32.0, MP 14EW 1 NTW D7-1 5055.56
132: W. Wala - M. Jaworski, 32.0, MP 15EW 2 HE S7+1 14074.52
231: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 10NS 3 NTS D8+2 66060.19
231: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 11NS 3 NTW H7+3 49046.30
231: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 12NS 2 CW SK+1 11059.43
243: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 16EW 4 SS C6= 42025.93
243: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 17EW 1 NTS DK-2 10086.11
243: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 18EW 4 HS DJ+1 65047.22
329: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 19NS 3 SxN D5-3 50047.22
329: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 20NS 2 SW C8+1 14025.00
329: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 21NS 2 SW DQ= 11033.33
348: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 22EW 4 HN HT+1 45054.63
348: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 23EW 3 DW D9= 11084.26
348: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 24EW 1 NTS H3-3 15092.59
441: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 7NS 3 DS SQ= 11092.59
441: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 8NS 1 NTW H7+1 12049.07
441: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 9NS 2 CE CJ+3 15067.59
443: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 25NS 3 HE D6-3 30072.22
443: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 26NS 4 SW DT+2 68024.07
443: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP 27NS 5 CxS SA-1 1003.85
937: P. Ciosek - A. Miazga, 0.0, MP 1EW 2 HS SK-1 5069.44
937: P. Ciosek - A. Miazga, 0.0, MP 2EW 6 DS HA-2 20099.07
937: P. Ciosek - A. Miazga, 0.0, MP 3EW 4 SN ST-1 5056.48
1038: A. Lenda - K. Pomorski, 9.0, MP 4EW 4 SS H9+1 65045.37
1038: A. Lenda - K. Pomorski, 9.0, MP 5EW 4 DW CA= 13047.22
1038: A. Lenda - K. Pomorski, 9.0, MP 6EW 093.52
 +/-
 WYNIK56.89
 MIEJSCE19