Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 48: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
129: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 1EW 2 SE C3-2 10050.00
129: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 2EW 3 NTN H2+1 63038.89
129: J. Barczyk - M. Wilczyński, 12.0, MP 3EW 4 SN HA-1 5056.48
230: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 4EW 6 SS HT-1 100100.00
230: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 5EW 4 SE HA+1 45074.07
230: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 6EW 3 HS S2= 14058.33
356: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 22NS 4 HN HT+1 45045.37
356: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 23NS 3 DW D9= 11015.74
356: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 24NS 1 NTS H3-3 1507.41
431: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 19EW 4 HE DK-1 10016.67
431: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 20EW 2 SW S9+1 14075.00
431: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 21EW 3 CE H5-1 5033.33
547: L. Ochał - M. Serczyk, 2.5, MP 25EW 3 DN SQ-1 5087.04
547: L. Ochał - M. Serczyk, 2.5, MP 26EW 4 SE CA+1 65025.93
547: L. Ochał - M. Serczyk, 2.5, MP 27EW 4 CN S6+1 15034.09
659: S. Urbanowski - M. Heichel, 11.0, MP 13EW 3 SS S7-2 20089.81
659: S. Urbanowski - M. Heichel, 11.0, MP 14EW 3 CW S2-1 5055.56
659: S. Urbanowski - M. Heichel, 11.0, MP 15EW 2 SE HT= 11052.83
667: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 16NS 4 SS C6+1 45099.07
667: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 17NS 1 NTS DQ= 9088.89
667: W. Rybka - M. Kowalski, 8.0, MP 18NS 4 HN CJ+1 65052.78
754: L. Adamus - M. Śliwiński, 3.5, MP 10NS 3 NTS H6+2 66060.19
754: L. Adamus - M. Śliwiński, 3.5, MP 11NS 3 NTW H7+4 5209.26
754: L. Adamus - M. Śliwiński, 3.5, MP 12NS 2 HW H5-2 10079.24
1344: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 7EW 2 SE C4+1 14050.93
1344: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 8EW 3 NTW DA-1 5012.96
1344: T. Rejdych - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 9EW 4 HE DK+1 65094.44
 +/-
 WYNIK54.23
 MIEJSCE29