Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 45: S. Mierzwa - S. Sarat, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1159: S. Urbanowski - M. Heichel, 11.0, MP 7NS 4 DxS D9-1 2001.85
1159: S. Urbanowski - M. Heichel, 11.0, MP 8NS 1 NTW D5+1 12049.07
1159: S. Urbanowski - M. Heichel, 11.0, MP 9NS 1 NTE D2+5 24025.93
1246: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 16NS 4 SN D4= 42074.07
1246: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 17NS 1 NTS DK-1 5053.70
1246: J. Natorski - P. Stefanów, 7.0, MP 18NS 4 SS CJ+1 65052.78
1435: T. Bisping - H. Leskiewicz, 10.0, MP 10NS 5 CS D9+1 62019.44
1435: T. Bisping - H. Leskiewicz, 10.0, MP 11NS 3 NTE S6+2 46087.96
1435: T. Bisping - H. Leskiewicz, 10.0, MP 12NS 2 CW H3= 9074.52
1666: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 1NS 2 HS SK-1 5030.56
1666: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 2NS 3 NTS H7+1 63061.11
1666: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 3NS 4 SN HA-1 5043.52
1661: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 4NS 4 SS H9+1 65054.63
1661: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 5NS 4 SW CK+1 45025.93
1661: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 6NS 2 HS HJ+1 14041.67
1663: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 13EW 2 SS DA= 11023.15
1663: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 14EW 3 CE DT-3 1505.56
1663: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 15EW 2 DE C6= 9026.42
1640: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 25EW 3 DN D4= 11066.67
1640: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 26EW 4 SE D4+2 68075.93
1640: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 27EW 4 CN SJ= 13056.37
1737: P. Ciosek - A. Miazga, 0.0, MP 22EW 4 HS D5+1 45054.63
1737: P. Ciosek - A. Miazga, 0.0, MP 23EW 3 SS HT-2 20098.15
1737: P. Ciosek - A. Miazga, 0.0, MP 24EW 3 SE D4-1 5035.19
1830: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 19EW 3 HE DK+1 17046.30
1830: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 20EW 2 CS D7-1 10034.26
1830: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 21EW 3 HS CK-2 20091.67
 +/-
 WYNIK48.56
 MIEJSCE63