Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 43: K. Gałka - B. Wardzała, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
142: P. Stopa - G. Latała, 16.0, MP 19EW 4 HW ST-1 10016.67
142: P. Stopa - G. Latała, 16.0, MP 20EW 3 SW D6-1 10021.30
142: P. Stopa - G. Latała, 16.0, MP 21EW 2 DW HA+2 13082.41
231: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 7EW 2 SE DA+2 17084.26
231: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 8EW 3 NTW H4= 40094.44
231: M. Lankosz - M. Czopek, 16.0, MP 9EW 2 HW SK+2 17049.07
256: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 16NS 4 SS C6= 42074.07
256: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 17NS 1 NTS DK-2 10013.89
256: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 18NS 4 HS DJ+1 65052.78
232: W. Wala - M. Jaworski, 32.0, MP 22EW 4 HN S2+1 45054.63
232: W. Wala - M. Jaworski, 32.0, MP 23EW 3 SS HT= 14051.85
232: W. Wala - M. Jaworski, 32.0, MP 24EW 2 SE D4-1 5035.19
456: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 25EW 3 HE D6-3 30027.78
456: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 26EW 4 SW DT+2 68075.93
456: A. Kowal - J. Kowal, 19.0, MP 27EW 5 CxS SA-1 10096.15
549: T. Biernat - B. Palczyński, 21.0, MP 13EW 3 SxS DA-2 50099.07
549: T. Biernat - B. Palczyński, 21.0, MP 14EW 2 CW S2-1 5055.56
549: T. Biernat - B. Palczyński, 21.0, MP 15EW 2 DE HT= 9026.42
933: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 10NS 3 NTN CQ+3 69085.19
933: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 11NS 3 NTW H3+2 46087.96
933: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 12NS 3 NTE H9-2 10079.24
1561: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 1NS 3 HS SK= 14075.00
1561: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 2NS 3 NTN H5+1 63061.11
1561: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 3NS 4 SN D5= 42086.11
1560: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP 4NS 3 NTN HK= 60013.89
1560: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP 5NS 4 SE HA+1 45025.93
1560: J. Skuciński - M. Kiepura, 10.0, MP 6NS 2 HS S2+1 14041.67
 +/-
 WYNIK58.06
 MIEJSCE17