Turniej na maksy

Środa, 9 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 34: B. Lesiecka - A. Jurkiewicz, 12.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
655: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 1NS 4 HN SK-2 10012.04
655: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 2NS 5 DS DJ-1 10012.96
655: A. Lubojemski - M. Sady, 25.0, MP 3NS 4 SN HA-1 5043.52
652: A. Dudzik - M. Kliś, 16.0, MP 4NS 3 NTN HK= 60013.89
652: A. Dudzik - M. Kliś, 16.0, MP 5NS 2 SW CA+2 17043.52
652: A. Dudzik - M. Kliś, 16.0, MP 6NS 2 HS S2+1 14041.67
966: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 25EW 3 HE D6-3 30027.78
966: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 26EW 5 SE S2+1 68075.93
966: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 27EW 3 CS SA+1 13056.37
1566: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 13EW 2 SS DA-1 10061.11
1566: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 14EW 3 CxE HJ-2 3000.93
1566: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 15EW 1 NTW S7+1 12066.98
1735: T. Bisping - H. Leskiewicz, 10.0, MP 16NS 2 SS DA+2 17025.93
1735: T. Bisping - H. Leskiewicz, 10.0, MP 17NS 1 NTS DA-1 5053.70
1735: T. Bisping - H. Leskiewicz, 10.0, MP 18NS 4 SN CJ+1 65052.78
1758: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP 19EW 4 HE S9= 62075.00
1758: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP 20EW 3 NTS S7-2 20094.44
1758: M. Orłowicz - A. Stanek, 3.0, MP 21EW 2 HxN DK-1 20091.67
1863: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 10EW 3 NTN CQ+2 66039.81
1863: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 11EW 3 NTW H7+3 49053.70
1863: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 12EW 4 SS HT-1 10032.08
1961: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 7EW 3 SE DA= 14050.93
1961: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 8EW 1 NTE H7+2 15078.70
1961: Z. Przeginiak - A. Jezioro, 25.0, MP 9EW 3 HE D9+2 20065.74
1930: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 22NS 4 HN SQ+1 45045.37
1930: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 23NS 3 SS DA+1 17075.00
1930: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 24NS 2 SE HA= 11032.41
 +/-
 WYNIK49.03
 MIEJSCE59