Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
18307Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WPWP/24761.3831
25304Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24759.6128
38315Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24758.3122
39314Lidia Gapińska
Edward Niewierowski
2.0
11.0
WPWP/24758.3122
55292Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Paweł Marek
11.0
4.0
WPWP/24756.9515
57316Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/24756.6714
62298Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.5
2.5
WPWP/24755.9812
65299Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPWP/24755.8910
81323Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.5
2.5
WPWP/24754.617
82326John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.5
2.5
WPWP/24754.577
96306Andrzej Mazurek
Karol Mońko
12.0
5.0
WPWP/24754.146
108297Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/24753.435
115300Michał Kanikowski
Stanisław Drzymała
5.0
5.0
WPWP/24753.145
131313Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24752.304
135293Paweł Biś
Krzysztof Buzała
2.0
4.0
WPWP/24752.093
139310Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WPWP/24751.973
142321Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/24751.823
172320Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24750.29
186318Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
13.0
11.0
WPWP/24749.53
193325Zofia Mikołajczyk
Piotr Busse
4.0
19.0
WP
LB
WP/24749.12
198302Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/24748.84
199301Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
3.0
2.0
WPWP/24748.82
216317Justyna Stachowiak-Kluz
Olech Bestrzyński
7.0
15.0
WPWP/24747.73
229309Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24747.11
239294Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24746.30
248308Andrzej Dymek
Adam Peszke
4.0
5.0
WPWP/24745.98
275305Małgorzata Węglewska
Krzysztof Galubiński
1.5
2.5
WPWP/24743.82
276322Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24743.77
282324Zbigniew Kaczorowski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/24743.30
286311Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
3.0
2.0
WPWP/24743.18
287303Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPWP/24742.97
289295Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WPWP/24742.72
305291Zbigniew Przybylczak
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24741.43
330296Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/24736.61
335319Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/24735.90

Statystyka ośrodków...