Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 300: M. Kanikowski - S. Drzymała, 10.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1299: B. Świątek - J. Borychowski, 25.0, WP 9EW 3 NTE D10= 60048.80
1299: B. Świątek - J. Borychowski, 25.0, WP 10EW 3 NTN D6+2 66025.90
2296: A. Richter - M. Wybranowski, 8.0, WP 11NS 4 SW DK-3 15095.15
2296: A. Richter - M. Wybranowski, 8.0, WP 12NS 3 NTS S10+3 69085.84
3301: J. Kufel - K. Kufel, 5.0, WP 17EW 3 DN CQ= 11023.49
3301: J. Kufel - K. Kufel, 5.0, WP 18EW 3 HW D3-2 10055.45
4298: P. Długi - M. Kokorniak, 5.0, WP 13NS 6 DS HQ= 137085.84
4298: P. Długi - M. Kokorniak, 5.0, WP 14NS 2 HE S3+1 14024.85
5307: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 23EW 2 SS C5-1 10057.49
5307: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP 24EW 5 C xN DK-3 50089.52
6294: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 21NS 3 NTS D7+2 66067.47
6294: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 22NS 3 NTS D6= 40086.97
7293: P. Biś - K. Buzała, 6.0, WP 15EW 3 NTS D7+1 63027.58
7293: P. Biś - K. Buzała, 6.0, WP 16EW 6 NTN C6= 99032.53
8305: M. Węglewska - K. Galubiński, 4.0, WP 1NS 2 NTE D9-1 5090.91
8305: M. Węglewska - K. Galubiński, 4.0, WP 2NS 4 HE SA+1 45022.43
9292: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 5NS 4 SE HQ= 42014.55
9292: O. Rodziewicz-Bielewicz - P. Marek, 15.0, WP 6NS 3 DS CJ-2 10027.58
10291: Z. Przybylczak - K. Krause, 9.0, WP 19EW 2 DN S10-3 15096.06
10291: Z. Przybylczak - K. Krause, 9.0, WP 20EW 4 C xN DK-2 50098.49
11304: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 25NS 5 S xN H3-4 80038.25
11304: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 26NS 4 HN S10-1 1005.76
12303: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 8.0, WP 7EW 3 NTE S6-2 2003.94
12303: A. Kędzierski - G. Proniewicz, 8.0, WP 8EW 4 SS HA= 42044.85
13302: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP 3EW 4 SN HK= 42082.72
13302: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP 4EW 2 SN DQ-1 10049.09
 +/-
 WYNIK53.14
 MIEJSCE115