Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 255: K. Gacek - J. Miś, 9.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1256: T. Zawada - B. Ficek, 2.5, SL 1NS 2 NTE D9= 12063.94
1256: T. Zawada - B. Ficek, 2.5, SL 2NS 3 NTE C4-1 5089.39
1256: T. Zawada - B. Ficek, 2.5, SL 3NS 5 H xE S3-5 1400100.00
2276: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 4NS 1 NTE S9= 9059.39
2276: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 5NS 5 DE HQ= 40026.37
2276: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 6NS 3 SW CA-1 10046.06
3275: T. Dudziak - J. Kozula, 8.0, SL 7NS 3 D xE HK= 67010.91
3275: T. Dudziak - J. Kozula, 8.0, SL 8NS 4 SS HA= 42055.15
3275: T. Dudziak - J. Kozula, 8.0, SL 9NS 3 NTE D9= 60051.20
4273: J. Mojżesz - B. Mojżesz, 8.0, SL 10NS 3 NTN D9+2 66074.10
4273: J. Mojżesz - B. Mojżesz, 8.0, SL 11NS 3 NTW DK-1 5043.33
4273: J. Mojżesz - B. Mojżesz, 8.0, SL 12NS 3 NTN S5+2 66067.77
5271: A. Starzyk - J. Cholewik, 14.0, SL/MP 13NS 5 DS HK+1 62038.55
5271: A. Starzyk - J. Cholewik, 14.0, SL/MP 14NS 3 HE H7= 14024.85
5271: A. Starzyk - J. Cholewik, 14.0, SL/MP 15NS 3 NTN C5= 60045.76
6268: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 16NS 3 NTN C5+3 49016.57
6268: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 17NS 3 SW DQ= 14031.63
6268: J. Sordyl - W. Puchała, 10.0, SL 18NS 2 CN DK+1 11062.12
7266: Ł. Stworzewicz - J. Stworzewicz, 14.0, SL 19NS 4 SS C6-1 5030.00
7266: Ł. Stworzewicz - J. Stworzewicz, 14.0, SL 20NS 2 HW CA-1 10056.33
7266: Ł. Stworzewicz - J. Stworzewicz, 14.0, SL 21NS 3 NTN DJ+1 63039.16
8264: A. Grabek - A. Szyndler, 0.0, 22EW 1 NTS H4+2 15032.73
8264: A. Grabek - A. Szyndler, 0.0, 23EW 2 SN H10-1 10057.49
8264: A. Grabek - A. Szyndler, 0.0, 24EW 4 SS HA-3 15065.57
9262: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 25EW 4 S xN H3-3 50031.93
9262: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 26EW 2 HN S10+1 14086.97
9262: J. Trojanowska - M. Kobyniewicz, 1.0, SL 27EW 3 NTE C3= 40038.10
10260: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 28EW 5 H xS CK-2 50087.30
10260: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 29EW 6 NTE S5+1 147094.29
10260: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 30EW 4 SS DK-1 5081.53
11258: T. Kuś - T. Nędzi, 14.0, SL 31EW 3 HE C5= 14045.43
11258: T. Kuś - T. Nędzi, 14.0, SL 32EW 4 SE D6+1 65068.29
11258: T. Kuś - T. Nędzi, 14.0, SL 33EW 3 SS HK-1 5059.15
 +/-
 WYNIK53.98
 MIEJSCE98