Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1241: A. Lonski - A. Kasprzak, 25.0, PM 15NS 4 HN DA+1 65080.30
1241: A. Lonski - A. Kasprzak, 25.0, PM 16NS 6 NTN HA= 99067.47
2242: K. Przybielski - R. Bownik, 10.0, PM 17NS 5 DN CQ-1 5055.12
2242: K. Przybielski - R. Bownik, 10.0, PM 18NS 4 DxS HK-1 2008.79
3243: A. Zatorska - K. Żak, 7.5, PM/MP 19NS 2 SS C6+2 17070.00
3243: A. Zatorska - K. Żak, 7.5, PM/MP 20NS 4 CxN H7-2 5001.51
4229: J. Kobylarski - D. Żabicka, 12.0, PM 21NS 3 NTS D7+3 69090.96
4229: J. Kobylarski - D. Żabicka, 12.0, PM 22NS 3 NTS H4= 40086.97
5230: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 23NS 3 NTS C4-1 10042.51
5230: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 24NS 5 DS HA-2 10061.08
6231: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 25NS 5 HxW SA= 85014.16
6231: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 26NS 4 HS S8+1 65097.27
6232: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 27NS 3 NTW C9+1 43030.42
6232: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 28NS 4 SE H5= 42022.31
6233: W. Wejknis - K. Antas, 36.0, PM 29NS 4 NTE C2+3 72069.52
6233: W. Wejknis - K. Antas, 36.0, PM 30NS 5 HxE SK-1 10039.49
7234: K. Dominiak - M. Samet, 11.0, PM 1NS 2 NTE H6= 12063.94
7234: K. Dominiak - M. Samet, 11.0, PM 2NS 4 HE HQ= 42056.06
8235: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 9.0, PM 3NS 4 SxN HK+1 69096.66
8235: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 9.0, PM 4NS 1 NTE C3+2 15017.28
9236: J. Lew - A. Chrenowski, 28.0, PM 5NS 2 SE HQ+2 17052.73
9236: J. Lew - A. Chrenowski, 28.0, PM 6NS 4 SW CK-2 20076.97
10237: M. Niesłuchowski - M. Małypan, 9.0, PM 7NS 3 HW SA-5 50097.57
10237: M. Niesłuchowski - M. Małypan, 9.0, PM 8NS 4 SN D5= 42055.15
11238: K. Sikorski - K. Omernik, 38.0, PM 9NS 3 NTE C8-1 10085.54
11238: K. Sikorski - K. Omernik, 38.0, PM 10NS 3 NTN D5-1 1001.21
12239: J. Gnaciński - R. Kamiński, 9.0, PM 11NS 4 HW HK-3 15095.15
12239: J. Gnaciński - R. Kamiński, 9.0, PM 12NS 3 NTN D6+3 69085.84
13240: C. Gruszecki - M. Giełczyński, 4.0, PM 13NS 5 DS D3+2 64068.67
13240: C. Gruszecki - M. Giełczyński, 4.0, PM 14NS 076.06
 +/-
 WYNIK58.89
 MIEJSCE32