Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 246: E. Pinkiewicz - W. Janicki, 29.0, PM/WP, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1240: C. Gruszecki - M. Giełczyński, 4.0, PM 17NS 5 DN CQ-1 5055.12
1240: C. Gruszecki - M. Giełczyński, 4.0, PM 18NS 3 DN ST= 11062.12
2241: A. Lonski - A. Kasprzak, 25.0, PM 19NS 4 SS C6-1 5030.00
2241: A. Lonski - A. Kasprzak, 25.0, PM 20NS 2 SE C3= 11023.19
3242: K. Przybielski - R. Bownik, 10.0, PM 21NS 3 CN DJ+4 19013.56
3242: K. Przybielski - R. Bownik, 10.0, PM 22NS 1 NTS H4+3 18073.94
4243: A. Zatorska - K. Żak, 7.5, PM/MP 23NS 2 SN HT-1 10042.51
4243: A. Zatorska - K. Żak, 7.5, PM/MP 24NS 4 SS HA-3 15034.43
5229: J. Kobylarski - D. Żabicka, 12.0, PM 25NS 5 HxE SJ= 85014.16
5229: J. Kobylarski - D. Żabicka, 12.0, PM 26NS 2 HS ST+2 17029.40
5230: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 27NS 1 NTE SJ+5 24078.41
5230: R. Kmieciak - Z. Figurski, 6.0, PM 28NS 3 CW HA+2 15070.91
5231: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 29NS 5 DE H2= 60089.04
5231: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 30NS 4 SS DA+1 45092.04
6232: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 1NS 1 NTE D9-1 5090.91
6232: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 2NS 4 HE HQ+1 45022.43
7233: W. Wejknis - K. Antas, 36.0, PM 3NS 5 SxN HA= 65088.48
7233: W. Wejknis - K. Antas, 36.0, PM 4NS 1 NTE ST= 9059.39
8234: K. Dominiak - M. Samet, 11.0, PM 5NS 4 CW HA-1 5092.72
8234: K. Dominiak - M. Samet, 11.0, PM 6NS 4 SW CA-2 20076.97
9235: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 9.0, PM 7NS 4 CN HQ= 13085.75
9235: R. Jarmużewski - A. Dobkowicz, 9.0, PM 8NS 4 SS DA= 42055.15
10236: J. Lew - A. Chrenowski, 28.0, PM 9NS 3 NTE C8+2 6603.31
10236: J. Lew - A. Chrenowski, 28.0, PM 10NS 4 SN D9+1 65044.28
11237: M. Niesłuchowski - M. Małypan, 9.0, PM 11NS 4 HW DK-1 5043.33
11237: M. Niesłuchowski - M. Małypan, 9.0, PM 12NS 3 NTN D4+3 69085.84
12238: K. Sikorski - K. Omernik, 38.0, PM 13NS 5 DS SA+2 64068.67
12238: K. Sikorski - K. Omernik, 38.0, PM 14NS 2 NTW S2-1 5088.79
13239: J. Gnaciński - R. Kamiński, 9.0, PM 15NS 3 NTN D2= 60045.76
13239: J. Gnaciński - R. Kamiński, 9.0, PM 16NS 6 NTN C6= 99067.47
 +/-
 WYNIK57.60
 MIEJSCE46