Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 234: K. Dominiak - M. Samet, 11.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1232: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 21NS 3 NTS D7+3 69090.96
1232: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 22NS 2 SE DA+1 1404.85
2253: D. Wiktorko - S. Chruścicki, 5.5, PM 9EW 1 HW CQ= 8027.11
2253: D. Wiktorko - S. Chruścicki, 5.5, PM 10EW 4 SN D9+1 65055.72
3236: J. Lew - A. Chrenowski, 28.0, PM 25EW 5 SN H2-4 20019.88
3236: J. Lew - A. Chrenowski, 28.0, PM 26EW 4 HN ST= 62028.49
4250: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 15NS 3 NTN D2= 60045.76
4250: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 16NS 6 NTN C5= 99067.47
5242: K. Przybielski - R. Bownik, 10.0, PM 13NS 5 DN D5+1 62038.55
5242: K. Przybielski - R. Bownik, 10.0, PM 14NS 2 HE S3+2 1706.67
6244: A. Sękowski - B. Macierzyński, 27.0, PM 7NS 4 CN HQ-2 20026.37
6244: A. Sękowski - B. Macierzyński, 27.0, PM 8NS 2 SS HA+2 17012.43
6254: B. Boros - P. Szpryngier, 2.0, PM 11EW 3 NTW DK-1 5056.67
6254: B. Boros - P. Szpryngier, 2.0, PM 12EW 6 NTN S3= 14400.30
7249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 1EW 2 NTE H6= 12036.06
7249: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 2EW 4 HE HQ= 42043.94
7251: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP 23NS 2 DS S6= 9060.48
7251: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/WP 24NS 4 SxS HA-2 30021.56
8246: E. Pinkiewicz - W. Janicki, 29.0, PM/WP 5EW 4 CW HA-1 507.28
8246: E. Pinkiewicz - W. Janicki, 29.0, PM/WP 6EW 4 SW CA-2 20023.03
9248: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 3NS 4 SN HK+1 45050.00
9248: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 4NS 1 NTE C4+2 15017.28
11245: M. Sikora - G. Brewiak, 23.0, PM 19NS 4 SS C6-1 5030.00
11245: M. Sikora - G. Brewiak, 23.0, PM 20NS 3 DS HA-1 10035.54
11241: A. Lonski - A. Kasprzak, 25.0, PM 27EW 4 HW S5+2 48095.69
11241: A. Lonski - A. Kasprzak, 25.0, PM 28EW 3 HxN SA= 7302.53
12252: M. Wróblewski - P. Suchodolski, 8.0, PM 29EW 6 DE C3+1 139054.50
12252: M. Wróblewski - P. Suchodolski, 8.0, PM 30EW 4 SS DA+1 4507.96
13247: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 17EW 5 DN CQ-2 10059.64
13247: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 18EW 2 NTE D6-4 20010.00
 +/-
 WYNIK34.56
 MIEJSCE340