Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 193: M. Kiepura - M. Praszałowicz, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1180: P. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 11EW 3 HW DK= 14088.18
1180: P. Stefanów - S. Jaros, 7.0, MP 12EW 3 NTN H6= 60067.47
2196: R. Sukiennik - T. Stryszawski, 21.0, MP 13EW 5 DS HK+1 62061.45
2196: R. Sukiennik - T. Stryszawski, 21.0, MP 14EW 023.94
3197: M. Jaworski - J. Michałek, 34.0, MP/SL 15EW 3 DxE SA-4 8003.03
3197: M. Jaworski - J. Michałek, 34.0, MP/SL 16EW 6 NTS S7+1 10202.41
4181: P. Gałek - G. Pociejewski, 9.5, MP/WM 17EW 4 DxN CQ-1 10059.64
4181: P. Gałek - G. Pociejewski, 9.5, MP/WM 18EW 3 NTxS H4-3 800100.00
5176: H. Leskiewicz - K. Michałek, 10.0, MP 19EW 4 SS DA= 42013.34
5176: H. Leskiewicz - K. Michałek, 10.0, MP 20EW 2 HW CA= 11076.81
6191: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP 21EW 3 NTN DJ+1 63060.84
6191: L. Ochał - A. Wójcik, 5.5, MP 22EW 3 HW CA-3 30017.28
7177: A. Dymek - W. Dymek, 5.0, MP 23EW 2 SN HT= 11033.83
7177: A. Dymek - W. Dymek, 5.0, MP 24EW 4 SS HA-3 15065.57
7183: J. Jeleń - A. Dudzik, 14.5, MP 25EW 4 SxN H4-2 30025.30
7183: J. Jeleń - A. Dudzik, 14.5, MP 26EW TD 50.00
7194: G. Superson - P. Stopa, 25.0, MP 27EW 3 NTE C6= 40038.10
7194: G. Superson - P. Stopa, 25.0, MP 28EW 3 HxS CA= 7302.53
8186: J. Barczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP 1EW 1 NTN ST-3 15065.76
8186: J. Barczyk - S. Urbanowski, 14.0, MP 2EW 4 HE CA+1 45077.57
9187: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 3EW 5 CW D3-1 10096.66
9187: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 4EW 2 DE DA-1 10025.76
10185: M. Adamczyk - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 5EW 2 HxS CA= 6700.00
10185: M. Adamczyk - K. Dziadkowiec, 14.0, MP 6EW 4 SW CK-2 20023.03
11190: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 7EW 2 SS DK+1 1408.49
11190: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP 8EW 4 SS HA= 42044.85
12195: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 9EW 3 NTE C6-1 10014.46
12195: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 10EW 4 SxN CT= 79012.65
 +/-
 WYNIK41.39
 MIEJSCE306