Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 151: J. Pęcherzewska - L. Pęcherzewski, 9.5, MA, MA/65

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1150: J. Maruszewski - R. Kiełkiewicz, 8.0, MA 4NS 2 CW H7-1 10074.24
1150: J. Maruszewski - R. Kiełkiewicz, 8.0, MA 5NS 4 SE HQ= 42014.55
1150: J. Maruszewski - R. Kiełkiewicz, 8.0, MA 6NS 5 C xN S2-2 3009.40
2143: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 7EW 4 SS D2-1 10034.85
2143: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 8EW 5 H xE SK-3 5005.76
2143: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 9EW 3 NTE C8-1 10014.46
3154: P. Nowak - T. Gawroński, 10.0, MA 16NS 6 NTN HA= 99067.47
3154: P. Nowak - T. Gawroński, 10.0, MA 17NS 4 DN S7-1 5055.12
3154: P. Nowak - T. Gawroński, 10.0, MA 18NS 1 NTN S2-1 10024.24
4147: K. Wośkowiak - M. Maszenda, 8.0, MA 10EW 2 D xE HK-3 8008.74
4147: K. Wośkowiak - M. Maszenda, 8.0, MA 11EW 2 HW DK-1 5056.67
4147: K. Wośkowiak - M. Maszenda, 8.0, MA 12EW 3 NTN D4+3 69014.16
5149: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA 19EW 4 SN CA-1 5070.00
5149: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA 20EW 3 SE C3-3 3006.03
5149: J. Szczygieł - L. Łuniewski, 16.0, MA 21EW 3 NTS H10= 60078.31
6153: K. Falkowski - L. Dzieńkowski, 12.0, MA 1EW 1 NTE D10= 9017.28
6153: K. Falkowski - L. Dzieńkowski, 12.0, MA 2EW 4 HE CA= 42043.94
6153: K. Falkowski - L. Dzieńkowski, 12.0, MA 3EW 4 SN DA+1 45050.00
7144: M. Wiącek - D. Krajewski, 25.0, MA 25NS 4 S xN H3-3 50068.07
7144: M. Wiącek - D. Krajewski, 25.0, MA 26NS 4 HN D9-1 1005.76
7144: M. Wiącek - D. Krajewski, 25.0, MA 27NS 3 NTE C6= 40061.90
8146: R. Maszenda - D. Krupnik, 10.0, MA/WM 22NS 3 NTS H4-2 10011.82
8146: R. Maszenda - D. Krupnik, 10.0, MA/WM 23NS 2 DS S6= 9060.48
8146: R. Maszenda - D. Krupnik, 10.0, MA/WM 24NS 4 SS HA-2 10061.08
 +/-
 WYNIK38.10
 MIEJSCE325