Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 119: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1112: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD 5NS 1 NTW HA-1 5092.72
1112: J. Dziubałtowski - K. Cieślak, 2.0, LD 6NS 3 NT xN DK-1 10027.58
2115: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 9NS 3 NTE C6-1 10085.54
2115: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 10NS 4 SN D9+1 65044.28
3122: M. Maciołek - H. Krakowiak, 4.0, LD 13NS 5 DS H7+1 62038.55
3122: M. Maciołek - H. Krakowiak, 4.0, LD 14NS 3 HE S8-2 10095.75
4118: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 23NS 2 DS S6-1 10042.51
4118: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 24NS 2 HE C9+1 14044.91
5120: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 25EW 5 H xW SJ= 85085.84
5120: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 26EW 4 HN S4= 62028.49
6123: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 17EW 4 SW HA-1 5034.64
6123: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 18EW 1 NTN S2= 9061.51
7113: K. Różycki - L. Pyda, 0.0, LD 15EW 4 HN S10= 62038.79
7113: K. Różycki - L. Pyda, 0.0, LD 16EW 6 NTN H6+1 10202.41
8111: M. Marszał - A. Gotwald, 8.0, LD 19EW 4 SN S10= 42013.34
8111: M. Marszał - A. Gotwald, 8.0, LD 20EW 2 SE C3-2 20016.87
9114: G. Orczykowski - M. Niciak, 1.0, LD 1EW 3 NTE S5-1 509.09
9114: G. Orczykowski - M. Niciak, 1.0, LD 2EW 3 NTE HQ+3 49098.18
10117: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 29EW 6 DE H9= 137042.49
10117: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 30EW 4 SS DA+1 4507.96
11124: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 21EW 3 NTS D7+1 63060.84
11124: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 22EW 4 H xW D4-3 8001.52
12121: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 3NS 4 SN SQ+1 45050.00
12121: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 4NS 2 CW SQ= 9059.39
13110: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 27NS 4 SE D7= 42043.47
13110: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 28NS 4 SW DA+1 45015.53
14109: J. Tańcula - K. Miedzierski, 2.0, LD 11NS 3 NTW DK-1 5043.33
14109: J. Tańcula - K. Miedzierski, 2.0, LD 12NS 3 NTN H6-1 1002.41
15116: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 7EW 5 CN HQ-1 10034.85
15116: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 8EW 5 H xE SK-3 5005.76
 +/-
 WYNIK40.95
 MIEJSCE308