Turniej na maksy

Piątek, 4 stycznia 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 23: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 4EW 4 SW C6+1 65013.71
116: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 5EW 6 HW C9-1 5013.04
116: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 6EW 5 HxN S4= 6504.35
217: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 7EW 3 DE S8+1 13093.48
217: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 8EW 3 HE CJ+1 17021.74
217: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 9EW 3 NTE D5= 60036.96
318: J. Sadowski - S. Zagórski, 7.0, DS 10EW 4 SN HA-1 10039.13
318: J. Sadowski - S. Zagórski, 7.0, DS 11EW 4 SS C4+2 48041.30
318: J. Sadowski - S. Zagórski, 7.0, DS 12EW 6 SW D9= 98073.91
49: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 13EW 2 SW CA+1 14069.57
49: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 14EW 2 HW C5+4 23076.09
49: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 15EW 3 NTS HJ+2 6604.35
510: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 16EW 2 DW HA-2 2008.70
510: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 17EW 6 CxW HA-1 10059.07
510: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 18EW 3 NTN DJ-1 10084.78
611: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS 19EW 2 SS H3+1 14030.43
611: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS 20EW 1 NTW SK-1 10017.39
611: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS 21EW 4 SE CK= 42067.39
712: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 22EW 5 HxW SA-1 2004.35
712: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 23EW 4 HW D3= 62021.74
712: A. Suchodolski - W. Majewski, 8.0, DS 24EW 2 DW S4= 9043.48
813: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 25EW 3 NTN H6+1 43028.26
813: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 26EW 5 SE S9+1 68030.43
813: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 27EW 4 HE D7-1 5029.58
914: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS 28EW 6 SE H5= 98060.98
914: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS 29EW 1 SE C7+3 17056.52
914: J. Drozdowski - S. Niewiadomski, 14.5, DS 30EW 4 NTW HJ-1 5017.39
1015: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 1EW 3 CN CJ-1 5060.87
1015: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 2EW 4 HS C2+2 68058.70
1015: B. Radomska - R. Rolka, 9.0, DS 3EW 3 CW H2+1 13060.87
 +/-
 WYNIK40.95
 MIEJSCE45