Turniej na maksy

Czwartek, 3 stycznia 2019

Wyniki z 12 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 102: J. Sadowski - D. Głowacki, 6.0, WM, MA/88

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1106: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, MA 10NS 3 NTN SQ-2 20031.43
1106: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, MA 11NS 4 SS H8-1 5017.15
1106: J. Oleksiak - W. Surmacz, 2.0, MA 12NS 2 HS S6= 11061.43
2112: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 4EW 4 DS SK-1 10065.00
2112: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 5EW 2 H xN SK-1 20031.43
2112: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 6EW 3 NTW CA+1 63097.13
3101: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 19NS 3 CN DQ= 11063.38
3101: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 20NS 3 HW DK-1 10072.54
3101: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 21NS 4 SE H7= 42061.43
4103: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 22EW 2 HW H5+1 14086.62
4103: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 23EW 1 NTW DK+1 12085.92
4103: W. Moreń - J. Pałysa, 1.5, MA 24EW 6 CW SQ= 92086.62
5111: K. Dobrzyniecki - J. Jóźwiak, 5.0, MA 16NS 3 SS DK= 14079.58
5111: K. Dobrzyniecki - J. Jóźwiak, 5.0, MA 17NS 5 C xW DA-1 10076.06
5111: K. Dobrzyniecki - J. Jóźwiak, 5.0, MA 18NS 3 C xE SK-2 30090.85
6107: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, MA 25EW 5 DN H5-3 15076.06
6107: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, MA 26EW 2 HW HA-2 20028.17
6107: A. Makarewicz - M. Wierzbicki, 0.0, MA 27EW 6 SN DA-1 5078.83
7109: A. Mazur - J. Milewski, 3.0, MA 7NS 3 CS D8-3 3009.29
7109: A. Mazur - J. Milewski, 3.0, MA 8NS 3 NTN D5= 40046.43
7109: A. Mazur - J. Milewski, 3.0, MA 9NS 3 NTS C3= 40085.71
8110: R. Jaszczak - H. Ślesicki, 5.5, MA/WP 1EW 5 H xN H10+1 75036.43
8110: R. Jaszczak - H. Ślesicki, 5.5, MA/WP 2EW 2 SN C7+2 17027.86
8110: R. Jaszczak - H. Ślesicki, 5.5, MA/WP 3EW 3 C xN DK-1 10016.44
9104: P. Marudziński - S. Grędziński, 12.0, WM 13EW 2 SW H3+2 17056.52
9104: P. Marudziński - S. Grędziński, 12.0, WM 14EW 3 NTE S10+1 43078.57
9104: P. Marudziński - S. Grędziński, 12.0, WM 15EW 4 HN C6-1 10073.57
 +/-
 WYNIK60.02
 MIEJSCE8