BUDIMEX Grand Prix Polski Par

Sobota, 3 listopada 2018

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% rozdań pkl
1145Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
7.0
7.0
ZPZP/31360.9750224
2142Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
11.0
15.0
LBZP/31360.7450217
390Vasil Valchev
Ryszard Pałasz
3.0
9.0
ZP
WP
ZP/31360.0750209
466Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
11.0
11.0
MAWM/5559.3850202
5135Artur Pomarański
Leszek Moszczyński
5.0
7.0
LU
KP
ZP/31359.3350196
633Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
21.0
18.0
SWWM/5558.2850190
794Cezary Jarmuł
Wojciech Waszkiewicz
7.0
4.0
ZPZP/31357.7750184
879Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
13.0
11.0
ZPZP/31357.5150178
9143Tomasz Borucki
Marek Bałabuch
5.0
2.0
KPZP/31357.4650172
1095Władysław Korbutowicz
Czesław Majewski
4.0
4.0
ZPZP/31357.4150166
1115Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
19.0
19.0
MAWM/5557.3350160
1265Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
9.0
9.0
PK
DS
WM/5557.1150154
1396Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
19.0
18.0
ZP
LB
ZP/31356.4050148
1418Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
13.0
19.0
WMWM/5556.2150142
15124Katarzyna Abratkiewicz
Damian Wroński
2.5
11.0
ZPZP/31356.1950136
1685Sławomir Zawiślak
Grażyna Busse
21.0
15.0
LB
WP
ZP/31356.1450130
1763Przemysław Zawada
Wojciech Strzemecki
19.0
21.0
MAWM/5556.1450124
1846Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
9.0
18.0
PMWM/5556.0050118
19117Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPZP/31355.9450112
2026Vytautas Vainikonis
Apolinary Kowalski
17.0
24.0
WMWM/5555.5950106
21122Jan Marcinkowski
Kazimierz Bednarek
4.0
9.0
DSZP/31355.3850100
22108Andrzej Jeleniewski
Władysław Tomasiak
18.0
13.0
ZPZP/31355.225094
2324Witold Turant
Waldemar Skóra
18.0
13.0
LDWM/5554.955088
2413Sławomir Wrzosek
Janusz Gomoliński
11.0
9.0
WMWM/5554.845082
25103Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
7.0
18.0
LBZP/31354.245076
26137Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
4.0
2.0
LB
ZP
ZP/31354.165070
2771Sławomir Niajko
Zbigniew Sękowski
12.0
3.0
MA
ZP
ZP/31353.965064
28102Roman Szlachetka
Andrzej Dębowski
12.0
12.0
ZPZP/31353.905058
2943Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
13.0
15.0
KPWM/5553.845052
30110Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
5.0
5.0
WPZP/31353.585046
3153Mirosław Wilga
Jan Janiak
5.0
7.0
WMWM/5553.365044
32131Piotr Solecki
Jan Włodkowski
7.0
7.0
WPZP/31353.145043
3360Przemysław Błaszczyk
Marek Barylewski
15.0
18.0
LD
WP
WM/5553.145042
34123Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
Marcin Zawadzki
9.0
12.0
LBZP/31353.005041
3528Rafał Marks
Jakub Bazyluk
11.0
2.5
SL
MA
WM/5552.965040
3668Jacek Sikora
Marcin Osmański
5.0
4.0
PMWM/5552.945039
3759Anna Zaręba
Edmund Czubak
2.5
11.0
MAWM/5552.915038
3851Lech Grabski
Janusz Wróblewski
7.0
9.0
WMWM/5552.795037
3920Krzysztof Antas
Kazimierz Omernik
19.0
19.0
PMWM/5552.785036
4010Tadeusz Banach
Jan Romot
5.0
11.0
WMWM/5552.715035
41119Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.0
4.0
ZPZP/31352.585034
4211Dariusz Prawdzik
Przemysław Bednarski
11.0
7.0
WMWM/5552.495033
4383Marcin Pędziński
Krzysztof Brudka
15.0
13.0
WPZP/31352.395032
4431Tomasz Patalan
Dariusz Filipek
4.0
5.0
WMWM/5552.185031
4527Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
5.0
7.0
PM
WM
WM/5552.185030
463Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
13.0
19.0
WMWM/5551.965029
4738Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
18.0
19.0
PMWM/5551.785028
4873Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
7.0
7.0
WPZP/31351.765027
4949Andrzej Kozikowski
Marek Błaszkowski
13.0
4.0
LDWM/5551.675026
5048Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
12.0
3.0
LUWM/5551.615025
5170Zbigniew Rogowski
Roman Kierznowski
18.0
21.0
WMWM/5551.585024
5232Jeremi Stępiński
Mariusz Bartkowski
19.0
17.0
OP
SW
WM/5551.535023
53100Jerzy Stańczyk
Maciej Zembrzuski
5.0
7.0
ZPZP/31351.515022
5480Ryszard Kubacki
Aleksander Downar-Zapolski
5.0
7.0
ZPZP/31351.395021
551Grzegorz Głasek
Jacek Ciechomski
7.0
19.0
SWWM/5551.325020
56126Adam Kozłowski
Zdzisław Świątek
12.0
13.0
LBZP/31351.265019
5789Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
3.0
7.0
KPZP/31351.145018
5862Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
11.0
11.0
PDWM/5550.965017
5999Andrzej Pawlak
Piotr Walczak
17.0
21.0
OP
WP
ZP/31350.915016
60118Andrzej Łuszcz
Adam Hintertan
5.0
12.0
GER
SL
ZP/31350.605015
6119Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
12.0
7.0
WMWM/5550.605014
6252Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.0
2.0
MAWM/5550.525013
6369Dariusz Bogucki
Jacek Grzelczak
13.0
13.0
ZP
LD
WM/5550.515012
6437Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
7.0
7.0
WMWM/5550.505011
6525Lena Ostrowska
Marta Makarewicz
3.0
4.0
MAWM/5550.465010
6693Robert Włodkowski
Cezary Kmiecik
5.0
5.0
WPZP/31350.37509
6717Adam Suchodolski
Grzegorz Wołowiec
4.0
5.0
PMWM/5550.10508
68105Marian Siwy
Cezary Kawiak
11.0
4.0
ZPZP/31350.08507
6984Włodzimierz Reszelski
Janusz Wygowski
11.0
11.0
ZP
WP
ZP/31350.04506
707Kamil Walczyk
Maciej Dobrzyński
7.0
7.0
SWWM/5549.92505
7135Robert Ostapczuk
Tadeusz Więckiewicz
5.0
5.0
WMWM/5549.92504
72129Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
11.0
7.0
MAZP/31349.89503
7375Mieczysław Pabjan
Romuald Paszkowski
2.0
4.0
ZPZP/31349.78502
74130Ludwik Piotrowski
Wojciech Morawski
9.0
3.0
ZPZP/31349.78501
75144Piotr Zalcman
Artur Chibowski
1.0
0.0
KPZP/31349.72501
7686Aleksander Zdybel
Włodzimierz Wala
9.0
19.0
MPZP/31349.70501
77140Roman Klejny
Janusz Hliwa
11.0
7.0
LBZP/31349.55501
7872Edmund Zarzycki
Ryszard Urbański
2.5
5.0
ZPZP/31349.48501
7954Tomasz Gotard
Andrzej Zaleski
19.0
9.0
PMWM/5549.45501
80134Marek Banasiński
Marek Pietrzak
12.0
4.0
PMZP/31349.41501
8167Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
7.0
7.0
WMWM/5549.39501
8242Jerzy Sukow
Jerzy Ratkowski
12.0
5.0
WMWM/5549.39501
838Tomasz Sinkiewicz
Andrzej Dzikowski
5.0
4.0
WMWM/5549.33501
8421Leszek Mielczarek
Bogdan Lesiński
12.0
7.0
WMWM/5549.33501
8561Zbigniew Krzepkowski
Edward Kończak
5.0
2.5
WMWM/5549.27501
8634Antoni Sękowski
Jacek Piotrowski
18.0
12.0
PMWM/5549.16501
8781Robert Cylwik
Robert Zaciura
7.0
3.0
ZPZP/31349.13501
8857Iwona Czajka
Anna Sarniak
7.0
19.0
MA
WM
WM/5549.01501
89111Damian Ćwirko
Ryszard Smejda
5.0
7.0
ZPZP/31348.97501
90139Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/31348.83501
9197Curt Sjolin
Zbigniew Halat
2.0
12.0
LBZP/31348.83501
92114Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPZP/31348.80501
9322Krzysztof Pakuła
Marek Klepacki
9.0
5.0
WMWM/5548.64501
94127Lechosław Błaziński
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/31348.59501
9558Tomasz Kozłowski
Andrzej Fengler
3.0
5.0
MAWM/5548.56501
96141Witold Mateńko
Stanisław Kamiński
4.0
5.0
ZPZP/31348.46501
9788Andrzej Jabłoński
Dariusz Głowiński
4.0
2.5
ZPZP/31348.45501
985Piotr Tuszyński
Waldemar Sroczyński
24.0
11.0
LBWM/5548.31501
9974Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
5.0
4.0
ZPZP/31348.24501
100121Mirosław Miłaszewski
Stanisław Gołębiowski
19.0
24.0
DSZP/31348.13501
10191Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/31348.02501
1026Mirosław Doroszuk
Leonard Jaskowiak
9.0
12.0
WMWM/5547.91501
103120Janusz Jędrzejewski
Stefan Samól
5.0
3.0
WPZP/31347.87501
10414Anna Makarewicz
Maciej Dąbrowski
4.0
9.0
MA
OP
WM/5547.80501
105113Krzysztof Orzechowski
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZPZP/31347.69501
106116Mirosław Stelmaszyk
Krzysztof Lubkowski
2.5
2.0
ZPZP/31347.66501
107107Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
3.0
5.0
ZPZP/31347.58501
10847Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
9.0
12.0
PDWM/5547.48501
10912Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
18.0
5.0
PM
MP
WM/5547.40501
11039Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
9.0
7.0
MAWM/5547.35501
111136Mieczysław Rogowski
Eugeniusz Frasoński
5.0
7.0
ZPZP/31347.21501
11278Zbigniew Nowak
Włodzimierz Abkowicz
4.0
2.0
ZPZP/31346.96501
11382Jacek Reszczyński
Ryszard Sałata
1.5
4.0
ZPZP/31346.91501
114104Adam Małdyk
Piotr Kiełczewski
4.0
5.0
ZPZP/31346.84501
115146Marian Nieznański
Marcin Sakowicz
7.0
1.0
LBZP/31346.79501
11676Anna Kondyjowska
Marek Tuziemski
3.0
3.0
ZPZP/31346.68501
1179Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.0
2.0
WMWM/5546.59501
11856Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
9.0
9.0
KPWM/5546.48501
119115Ryszard Kłosiński
Grzegorz Rybacki
7.0
7.0
ZPZP/31346.44501
12087Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
4.0
4.0
ZPZP/31346.30501
12177Marek Banach
Marek Ostrowski
5.0
7.0
ZPZP/31346.10501
122112Hanna Zembrzuska
Włodzimierz Mysłek
9.0
5.0
ZPZP/31345.74501
123101Aneta Buze
Tatiana Verkhos
5.0
3.0
ZP
MA
ZP/31345.35501
12445Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
7.0
4.0
WMWM/5545.31501
12550Krzysztof Gołaś
Grzegorz Fijałkowski
5.0
9.0
MAWM/5545.29501
12644Janina Bakuła
Tomasz Lisica
5.0
7.0
WMWM/5545.15501
12798Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
7.0
12.0
ZPZP/31345.04501
12864Waldemar Ślesicki
Witold Nowicki
2.5
0.0
WM
WP
WM/5544.80501
129106Jerzy Sadowski
Agata Pyclik-Chojenka
12.0
2.0
ZPZP/31344.08501
13023Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
3.0
4.0
WMWM/5544.02501
131125Tomasz Jakóbczak
Czesław Rekret
4.0
4.0
ZP
LB
ZP/31343.67501
13216Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
18.0
9.0
WMWM/5543.57501
13336Grzegorz Probola
Jan Rogowski
11.0
18.0
WMWM/5543.49501
13441Zbigniew Kolański
Tomasz Stopierzyński
3.0
5.0
WMWM/5543.37501
1352Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
13.0
7.0
WM
LU
WM/5543.30501
13692Beata Szczepańska
Eligiusz Śmieja
0.5
1.5
ZPZP/31343.22501
137109Maciej Chrobot
Grzegorz Adamski
3.0
4.0
ZPZP/31342.06501
13855Regina Wołek
Rena Bieda
2.5
0.0
WM
WM/5542.05501
13930Jerzy Uscki
Tadeusz Wójcik
1.5
3.0
WMWM/5541.98501
1404Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
18.0
15.0
SWWM/5541.63501
14140Paweł Sierakowski
Maciej Kulikowski
1.5
2.5
MAWM/5541.08501
14229Marek Witek
Jarosław Figlus
21.0
13.0
SLWM/5540.73501
143128Stanisław Kulesza
Wojciech Witkowski
11.0
4.0
ZPZP/31339.07501
144132Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
1.0
1.0
ZPZP/31338.28501
145133Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
0.5
0.5
ZPZP/31337.77501
146138Jacek Wojtecki
Bartosz Muszyński
1.0
1.0
ZPZP/31336.56501

Statystyka ośrodków...