Turniej na maksy

Środa, 30 kwietnia 2014

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
169Jerzy Ujma
Ireneusz Wędołowski
9.0
0.0
SLOP/9564.8720
23Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
7.0
DSDS/7262.5019
361Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
18.0
MP
SL
MP/8961.8918
413Remigiusz Kaźmierczak
Krystian Kaźmierczak
3.0
0.5
DS
WP
DS/9460.6618
557Waldemar Jaworski
Janusz Buksa
9.0
5.0
SLMP/8960.4117
662Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8959.9616
790Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6659.2715
879Marta Harat
Michał Wróblewski
1.0
2.5
PMPM/6659.1614
985Jacek Lew
Aleksander Chrenowski
13.0
13.0
PMPM/6659.0814
1097Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PMPM/6658.7513
118Waldemar Siuda
Sławomir Zimniak
9.0
5.0
DSDS/7258.0512
127Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
1.5
3.0
DSDS/7257.5711
1350Jarosław Posłuszny
Andrzej Lubojemski
9.0
13.0
MPMP/8956.8211
1432Michał Tuszyński
Andrzej Lasota
3.0
4.0
MPMP/8956.7310
1525Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
3.0
21.0
MPMP/8956.629
1643Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.5
MPMP/8956.198
1719Adam Bąk
Henryk Wielgus
1.5
3.0
DSDS/9455.667
1873Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OPOP/9555.457
1974Wojnarski Jan
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9555.366
20101Marek Boros
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PMPM/6655.045
2110Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DSDS/7254.884
2242Józef Barczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/8954.704
2324Hubert Jaworowski
Aleksander Jezioro
13.0
21.0
MPMP/8954.684
2417Zdzisława Zabłocka
Mirosław Drabczyński
2.0
2.0
WPDS/9454.634
2523Wojciech Strzemecki
Marek Orłowicz
18.0
2.0
PK
MP
MP/8954.584
264Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
3.0
DSDS/7254.424
2755Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MPMP/8954.224
2889Ryszard Kamiński
Andrzej Pella
3.0
3.0
PMPM/6653.883
2922Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
4.0
4.0
DSDS/9453.683
3072Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/95-0.6353.373
3167Reginald Sukiennik
Stanisław Jaros
9.0
5.0
MPMP/8953.243
3291Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/6653.073
3352Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
9.0
9.0
MPMP/8953.063
3435Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MPMP/8952.893
3596Jacek Janowicz
Rafał Fabrykiewicz
4.0
4.0
PMPM/6652.733
3654Marek Adamczyk
Andrzej Trygar
5.0
12.0
MPMP/8952.532
3751Sławomir Skocz
Sylwester Żelazny
1.0
0.5
MPMP/8952.222
3894Paweł Łużecki
Michał Jurkowlaniec
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6652.112
3966Marcin Wilczyński
Jan Skuciński
3.0
5.0
MPMP/8951.832
4088Leszek Szkudlarek
Zdzisław Jędrzejczak
7.0
3.0
PMPM/6651.752
4137Janusz Matiolański
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/8951.342
4233Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8951.292
4381Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
4.0
PMPM/6651.161
4436Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
4.0
MPMP/8951.011
4545Wacław Gąssowski
Adam Lenda
12.0
3.0
MPMP/8950.991
462Jakub Patreuha
Roland Lippik
1.5
4.0
DSDS/7250.931
4799Józef Idczak
Zbigniew Prasek
7.0
4.0
PMPM/6650.741
4886Edmund Jas
Andrzej Waleśkiewicz
5.0
0.0
SW
AMA
PM/6650.681
4992Józef Pochroń
Jerzy Kajzer
19.0
3.0
WP
PM
PM/6650.331
5039Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8950.20
5175Andrzej Cięciała
Henryk Mańka
0.0
1.5
OPOP/9550.11
526Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
3.0
DSDS/7250.05
5311Rafał Molenda
Jarosław Molenda
2.0
7.0
DSDS/7249.72
5440Katarzyna Michałek
Zbigniew Sagan
7.0
7.0
MPMP/8949.72
5565Jacek Brózda
Mirosław Kołton
2.5
7.0
MPMP/8949.31
5620Roman Żyto
Ryszard Wojtala
3.0
3.0
DSDS/9449.01
5758Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/8948.99
5863Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/8948.98
5938Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8948.84
6053Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8948.69
6115Zenon Szanfisz
Andrzej Piłaszewicz
2.0
2.0
DSDS/9448.51
6228Marek Jaworski
Jacek Herman
9.0
7.0
MPMP/8948.41
6395Witold Kaliński
Lechosław Suszka
12.0
4.0
PMPM/6648.20
6480Janusz Kobylarski
Gabriela Gnacińska
3.0
7.0
PMPM/6648.17
65100Józef Gnaciński
Janusz Stefański
4.0
2.5
PMPM/6648.14
6668Adam Matyasik
Tadeusz Garbacik
5.0
9.0
MPMP/8947.78
6748Tadeusz Biernat
Kazimierz Chłobowski
12.0
7.0
MPMP/8947.77
6849Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8947.63
6926Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
3.0
1.5
MPMP/8947.55
7027Jan Blajda
Grzegorz Superson
15.0
7.0
MPMP/8946.81
7198Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
1.0
0.0
PM
AMA
PM/6646.76
7259Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8946.26
7360Maksymilian Chodacki
Elżbieta Twardowska
3.0
2.0
SLMP/8946.00
7493Artur Toeplitz
Arkadiusz Matyjas
5.0
0.0
PMPM/6645.75
7547Szczepan Kaczka
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MPMP/8945.68
7646Jacek Kalinowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8945.53
7764Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8945.44
7841Halina Samborek
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MPMP/8945.36
7977Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.0
OPOP/95-0.2144.97
8084Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PMPM/6644.81
8144Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MPMP/8944.58
8218Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
0.0
0.5
DSDS/9443.96
8316Tadeusz Biernat
Andrzej Malik
2.0
2.0
DSDS/9443.66
8471Marek Kawałko
Tomasz Prądzyński
2.0
3.0
OPOP/95-0.8343.37
8529Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/8942.89
8676Wiesław Grabowski
Piotr Klichta
0.0
4.0
OPOP/9542.22
8734Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
4.0
MP
PM
MP/8941.93
8830Ryszard Cieślik
Zdzisław Burda
1.0
0.0
MPMP/8940.98
8914Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
WPDS/9440.21
909Jan Kulczycki
Ryszard Suder
1.0
2.0
DSDS/7239.52
91102Alison Nissen
Roman Rudnicki
1.5
1.5
PMPM/6638.67
9270Jerzy Brachmański
Gwóźdź Jan
0.0
0.0
OPOP/9538.61
9356Jacek Szczerbowski
Beata Madej
5.0
1.0
SLMP/8938.56
9483Michał Samet
Marta Ozimek
0.0
1.5
PMPM/6638.48
951Albina Suder
Andrzej Suder
2.0
0.0
DS
DS/7237.62
9631Franciszek Miska
Krystyna Hawlena
3.0
3.0
MPMP/8934.90
975Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.0
1.0

DS
DS/7234.78
9882Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMAPM/6634.27

Statystyka ośrodków...