Turniej na maksy

Środa, 23 kwietnia 2014

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 73: M. Krawczyk - J. Wrześniak, 10.5, MP, MP/89

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
155: J. Matiolański - M. Szwarc, 10.0, MP EW 3 HE SK-1 5029.27
155: J. Matiolański - M. Szwarc, 10.0, MP EW 4 SW SK+1 45064.63
155: J. Matiolański - M. Szwarc, 10.0, MP EW 3 HW C5+1 17035.37
254: M. Orłowicz - A. Stanek, 2.5, MP EW 3 NTW D3-3 3003.66
254: M. Orłowicz - A. Stanek, 2.5, MP EW 2 SN C5+2 17071.95
254: M. Orłowicz - A. Stanek, 2.5, MP EW 3 NTN D9= 40067.07
367: B. Batkiewicz - M. Sady, 16.0, MP NS 4 HN DK= 62046.34
367: B. Batkiewicz - M. Sady, 16.0, MP NS 1 NTW S2+1 12052.44
367: B. Batkiewicz - M. Sady, 16.0, MP NS 3 HN HJ= 14076.83
472: J. Natorski - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 3 SE HQ+1 17030.49
472: J. Natorski - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 4 SS H2+2 48010.98
472: J. Natorski - S. Mierzwa, 10.0, MP NS 2 SN C5= 11071.95
551: S. Jaros - W. Rybka, 9.0, MP EW 2 SN CJ= 11014.63
551: S. Jaros - W. Rybka, 9.0, MP EW 4 SE S10-1 5065.85
551: S. Jaros - W. Rybka, 9.0, MP EW 3 H xE DK-3 50039.02
659: P. Gałek - R. Synowiec, 12.0, MP NS 4 HN DK-1 5018.29
659: P. Gałek - R. Synowiec, 12.0, MP NS 2 SS S9+2 17026.83
659: P. Gałek - R. Synowiec, 12.0, MP NS 2 H xS H6-3 8002.44
778: J. Kalinowski - J. Duda, 10.0, MP EW 3 NTS D10+1 43039.02
778: J. Kalinowski - J. Duda, 10.0, MP EW 4 H xS C9-1 20092.68
778: J. Kalinowski - J. Duda, 10.0, MP EW 5 CE C7= 40065.85
844: Z. Przeginiak - W. Ilnicki, 17.0, MP/MA NS 4 HN C3+1 45043.90
844: Z. Przeginiak - W. Ilnicki, 17.0, MP/MA NS 1 C xE SK-4 1100100.00
844: Z. Przeginiak - W. Ilnicki, 17.0, MP/MA NS 4 C xS SA-2 30090.24
965: M. Lankosz - Z. Sagan, 14.0, MP NS 4 DW S5+1 15058.54
965: M. Lankosz - Z. Sagan, 14.0, MP NS 4 SS CQ+1 65090.24
965: M. Lankosz - Z. Sagan, 14.0, MP NS 4 SW H3= 4202.44
 +/-
 WYNIK48.55
 MIEJSCE54