Turniej na maksy

Środa, 23 kwietnia 2014

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 43: W. Klapper - J. Michałek, 39.0, MP/SL, MP/89

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
165: M. Lankosz - Z. Sagan, 14.0, MP NS 2 HE SA= 11043.90
165: M. Lankosz - Z. Sagan, 14.0, MP NS 4 SW CQ+1 45035.37
165: M. Lankosz - Z. Sagan, 14.0, MP NS 4 HW C6= 62024.39
262: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP NS 1 NTE H6+1 12015.85
262: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP NS 2 H xxS D8= 840100.00
262: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP NS 3 NTN D9+1 43073.17
346: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 2 SW CK= 1107.32
346: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 2 SN C7-1 5064.63
346: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP NS 4 HN S7-1 5039.02
474: K. Ciborowski - T. Radko, 12.0, MP NS 3 SE HA-1 10092.68
474: K. Ciborowski - T. Radko, 12.0, MP NS 7 NTS H2= 152096.34
474: K. Ciborowski - T. Radko, 12.0, MP NS 2 SN S9= 11071.95
549: W. Strzemecki - M. Kliś, 19.5, PK/MP EW 2 SN C6= 11014.63
549: W. Strzemecki - M. Kliś, 19.5, PK/MP EW 4 SE HA-1 5065.85
549: W. Strzemecki - M. Kliś, 19.5, PK/MP EW 2 SS C6+4 23063.41
657: R. Sukiennik - A. Lenda, 12.0, MP NS 3 D xW H9-3 80096.34
657: R. Sukiennik - A. Lenda, 12.0, MP NS 2 SS S8+3 20039.02
657: R. Sukiennik - A. Lenda, 12.0, MP NS 3 SW S3+2 20029.27
777: G. Gawron - J. Kowal, 18.0, MP EW 3 NTN SA+1 43039.02
777: G. Gawron - J. Kowal, 18.0, MP EW 3 HS C3= 14070.73
777: G. Gawron - J. Kowal, 18.0, MP EW 3 NTE HQ= 40065.85
871: B. Palczyński - J. Brózda, 9.0, MP EW 4 HN C3+1 45056.10
871: B. Palczyński - J. Brózda, 9.0, MP EW 5 HN S6= 65057.32
871: B. Palczyński - J. Brózda, 9.0, MP EW 4 SE CK+2 48058.54
959: P. Gałek - R. Synowiec, 12.0, MP EW 3 NTW SQ= 60074.39
959: P. Gałek - R. Synowiec, 12.0, MP EW 3 NTN HK+1 63043.90
959: P. Gałek - R. Synowiec, 12.0, MP EW 3 SW DK= 14064.63
 +/-
 WYNIK55.69
 MIEJSCE19