Turniej na maksy

Środa, 23 kwietnia 2014

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 39: E. Cieśla - J. Kaleta, 1.0, MP, MP/89

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
161: K. Hawlena - J. Bogumirski, 6.0, MP 1NS 1 NTW SJ= 9060.98
161: K. Hawlena - J. Bogumirski, 6.0, MP 2NS 4 SW SK+1 45035.37
161: K. Hawlena - J. Bogumirski, 6.0, MP 3NS 5 HW C9-1 10086.59
258: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 4NS 3 NTE HA-1 10069.51
258: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 5NS 3 NTN HQ+1 63081.71
258: T. Bisping - A. Kopański, 8.0, MP 6NS 3 NTN S2= 40032.93
355: J. Matiolański - M. Szwarc, 10.0, MP 7NS 4 HN DK= 62046.34
355: J. Matiolański - M. Szwarc, 10.0, MP 8NS PASSN = 082.93
355: J. Matiolański - M. Szwarc, 10.0, MP 9NS 3 NTN S6-1 5039.02
477: G. Gawron - J. Kowal, 18.0, MP 10EW 3 HS D3+1 1700.00
477: G. Gawron - J. Kowal, 18.0, MP 11EW 4 SS DJ+3 51069.51
477: G. Gawron - J. Kowal, 18.0, MP 12EW 2 CW DK-2 10045.12
546: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 13EW 2 HN CJ= 11014.63
546: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 14EW 4 SE SJ-1 5065.85
546: L. Kirsz - K. Lenda, 8.0, MP 15EW 3 SS H10+3 23063.41
654: M. Orłowicz - A. Stanek, 2.5, MP 16NS 4 DW H9-3 30070.73
654: M. Orłowicz - A. Stanek, 2.5, MP 17NS 4 SS DA+1 45080.49
654: M. Orłowicz - A. Stanek, 2.5, MP 18NS 3 DE HA+1 13067.07
762: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP 19EW 3 NTN SA+1 43039.02
762: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP 20EW 4 CW H7-1 10081.71
762: W. Gąssowski - A. Wójcik, 17.0, MP 21EW 3 NTE DQ-1 5018.29
876: T. Biernat - K. Gałka, 17.0, MP 22EW 4 HN H10+2 4809.76
876: T. Biernat - K. Gałka, 17.0, MP 23EW 4 HN S9+2 68021.95
876: T. Biernat - K. Gałka, 17.0, MP 24EW 4 SW CK+1 45030.49
961: K. Hawlena - J. Bogumirski, 6.0, MP 25EW 3 NTW H8= 60074.39
961: K. Hawlena - J. Bogumirski, 6.0, MP 26EW 3 NTN HJ+1 63043.90
961: K. Hawlena - J. Bogumirski, 6.0, MP 27EW 4 SW DK-1 5025.61
 +/-
 WYNIK50.27
 MIEJSCE43