Turniej na maksy

Środa, 23 kwietnia 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
136Leszek Łuniewski
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
MAMA/6565.9020
289Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OPOP/9564.3819
368Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
9.0
SLMP/8961.8818
479Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
9.0
9.0
MPMP/8960.8417
566Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8959.7616
65Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
7.0
4.0
DS
LD
DS/6858.5816
738Grzegorz Superson
Marek Jaworski
7.0
9.0
MPMP/8958.4915
84Marian Szymonowicz
Lech Warężak
7.0
7.0
DSDS/6858.4114
928Adam Cybulski
Krzysztof Fleming
7.0
7.0
MAMA/6558.3613
108Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
LB
DS
DS/6858.2612
1146Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/8957.9911
1224Andrzej Pliszczyński
Marian Ganicz
4.0
2.0
DSDS/6857.3810
1322Cathy Bałdysz
Rob Helle
15.0
6.0
MA
DS
DS/6857.079
1435Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
2.5
2.5
MAMA/6556.828
1560Jarosław Posłuszny
Edward Warząchowski
9.0
12.0
MPMP/8956.738
1617Sławek Robel
Marcin Baj
4.0
3.0
DSDS/6856.107
1764Tadeusz Garbacik
Jan Skuciński
9.0
5.0
MPMP/8956.056
75Tomasz Stryszawski
Maksymilian Chodacki
5.0
3.0
MP
SL
MP/8956.056
1943Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
18.0
MP
SL
MP/8955.694
2034Maryla Zdrojewska
Kazimierz Falkowski
2.0
4.0
MAMA/6555.474
2188Jan Glenz
Leopold Przygoda
2.5
4.0
OPOP/9555.084
2240Hubert Jaworowski
Aleksander Jezioro
13.0
21.0
MPMP/89-0.1954.694
2342Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
7.0
MPMP/8954.164
2423Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
5.0
5.0
DSDS/6853.944
2533Aleksander Marciniak
Jerzy Słomski
5.0
2.0
MAMA/6553.933
2682Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/9553.613
2763Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MPMP/8953.483
2885Marek Kawałko
Tomasz Prądzyński
2.0
3.0
OPOP/9553.403
2959Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
5.0
7.0
MPMP/8953.073
3057Reginald Sukiennik
Adam Lenda
9.0
3.0
MPMP/8952.213
3171Bogdan Palczyński
Jacek Brózda
7.0
2.0
MPMP/8952.123
3218Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
4.0
7.0
DSDS/6851.672
3362Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8951.402
3474Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8951.262
352Piotr Kulesza
Piotr Marcinowski
4.0
3.0
DSDS/68-0.1851.082
3619Grzegorz Debita
Szymon Niewiadomski
3.0
0.5
DSDS/6850.872
3776Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MPMP/8950.862
3816Leszek Haber
Stanisław Nadkierniczny
4.0
2.5
DSDS/68-0.1950.791
3955Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
7.0
3.0
MPMP/8950.771
4070Bartłomiej Igła
Adam Harasimowicz
11.0
2.0
MPMP/8950.681
4111Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DSDS/6850.521
4232Jarosław Szczygieł
Mariusz Nowak
3.0
7.0
MAMA/6550.501
4339Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8950.271
4477Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
9.0
9.0
MPMP/8950.251
4549Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.5
PK
MP
MP/8950.14
4647Włodzimierz Wala
Jerzy Pasich
21.0
7.0
MPMP/8949.46
4769Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8949.41
72Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/8949.41
4920Krzysztof Lewandowski
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
WP
DS
DS/6849.36
507Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DSDS/6849.32
516Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6848.93
5261Krystyna Hawlena
Jan Bogumirski
3.0
3.0
MPMP/8948.83
5312Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
7.0
2.0
DSDS/68-0.1848.82
5473Marcin Krawczyk
Janusz Wrześniak
9.0
1.5
MPMP/8948.55
5548Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8948.19
5626Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MAMA/6548.01
5751Stanisław Jaros
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MPMP/8947.15
81Piotr Klichta
Andrzej Pawlik
4.0
3.0
OPOP/9547.15
5941Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/8946.88
65Magdalena Lankosz
Zbigniew Sagan
7.0
7.0
MPMP/8946.88
6186Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.0
OPOP/9546.85
6287Andrzej Cięciała
Henryk Mańka
0.0
1.5
OPOP/9546.14
6313Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6846.13
6453Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/8945.89
6531Michał Maszenda
Danuta Krupnik
1.5
5.0
MAMA/6545.39
6654Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8944.63
6721Maciej Grodzki
Janusz Staniów
4.0
5.0
DSDS/6844.18
6884Wiesław Grabowski
Zdzisław Szyksznian
0.0
2.5
OPOP/9544.00
6967Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8943.95
703Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
1.5
3.0
DSDS/6843.90
7145Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.0
MPMP/8943.50
7237Andrzej Lubojemski
Piotr Pietraszek
13.0
5.0
MP
IRL
MP/8943.45
7330Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
3.0
2.0
MAMA/6542.95
7429Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
3.0
3.0
MAMA/6542.14
7514Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6842.10
7615Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/6841.93
7778Jacek Kalinowski
Jarosław Duda
7.0
3.0
MPMP/8941.41
7810Arkadiusz Poziemski
Łukasz Mazurkiewicz
0.0
0.0
DSDS/6840.90
7925Wiesław Skupiński
Zbigniew Słomski
2.5
1.5
MAMA/6540.56
801Ryszard Michalczyk
Aleksander Stambułka
3.0
3.0
DSDS/68-0.1840.26
8156Jan Kasprzyk
Marek Gumuła
0.5
0.0
MPMP/8940.09
8227Rafał Maszenda
Jerzy Maszenda
2.0
2.0
MAMA/6539.97
8350Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
5.0
7.0
MPMP/8939.58
8452Tomasz Kadłubicki
Łukasz Stworzewicz
3.0
0.0
SLMP/8939.43
8583Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
0.0
1.5
OPOP/9539.38
8644Zbigniew Przeginiak
Włodzimierz Ilnicki
2.0
15.0
MP
MA
MP/8939.18
8758Tytus Bisping
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MPMP/8938.21

Statystyka ośrodków...