Turniej na maksy
Czwartek, 17 kwietnia 2014
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
25
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
3.0
4.0
MA
MA/88
65.95
9
2
29
Dariusz Biedrzycki
Hilary Ślesicki
5.0
4.0
MA
WP
MA/88
61.27
8
3
11
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/58
60.16
7
4
10
Włodzimierz Rutkowski
Marek Wrocławski
3.0
3.0
MA
MA/58
57.15
6
5
5
Lech Moliński
Włodzimierz Kubas
1.5
2.0
DS
DS/104
56.80
5
6
14
Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
7.0
MA
MA/58
55.02
4
7
6
Jerzy Romańczyk
Bogdan Nowakowski
5.0
3.0
DS
DS/104
54.68
3
8
13
Robert Michalski
Jerzy Jodełka
3.0
4.0
MA
MA/58
54.47
2
9
22
Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
1.5
5.0
MA
MA/58
53.97
2
10
4
Krzysztof Baranowski
Mariusz Kołodziejczuk
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
53.94
2
11
28
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
1.0
1.0
MA
MA/88
52.99
2
12
19
Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
13.0
4.0
MA
MA/58
52.42
1
13
17
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MA
MA/58
52.22
1
14
32
Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
2.0
3.0
MA
MA/88
51.86
1
15
9
Roman Kowalewicz
Aleksander Krych
1.0
7.0
MA
MA/58
51.75
1
16
26
Witold Moreń
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MA
MA/88
51.55
1
17
3
Andrzej Jabłonowski
Tadeusz Hutnik
0.0
0.0
NZ
DS/104
50.03
18
15
Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
0.0
MA
MA/58
49.32
19
20
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
7.0
7.0
MA
MA/58
49.07
20
24
Jan Domański
Jerzy Cichowski
2.0
1.5
MA
MA/88
49.03
21
21
Wojciech Kocoń
Marek Cyliński
0.0
0.0
MA/58
48.86
22
2
Liwiusz Ros
Marian Najmrodzki
1.5
0.5
DS
DS/104
48.00
23
12
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MA
MA/58
47.21
24
23
Bogdan Ojrzyński
Jacek Durski
0.0
0.0
MA
MA/88
45.29
25
18
Alicja Rybak
Waldemar Kostrzewa
1.0
3.0
MA
MA/58
43.39
26
7
Jan Kudelski
Bogdan Radwański
5.0
4.0
MA
MA/58
43.31
27
30
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
1.5
1.5
MA
MA/88
42.72
28
8
Andrzej Dachowski
Waldemar Grzeczyński
1.5
0.0
MA
MA/58
41.58
29
16
Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
4.0
0.0
MA
MA/58
40.10
30
31
Jerzy Pałysa
Waldemar Surmacz
0.0
1.0
MA
MA/88
39.85
31
27
Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MA
MA/88
39.50
32
1
Tadeusz Janeczek
Tadeusz Kusik
3.0
0.0
DS
NZ
DS/104
38.54
Statystyka ośrodków...