Turniej na maksy

Środa, 16 kwietnia 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
16Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
2.0
7.0
DSDS/6859.6420
260Andrzej Cięciała
Henryk Mańka
0.0
1.5
OPOP/9558.4419
338Tadeusz Garbacik
Jan Skuciński
9.0
5.0
MPMP/8958.3818
466Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.5
4.0
OPOP/9558.2117
518Cathy Bałdysz
Janusz Pawlicki
15.0
5.0
MA
DS
DS/68-0.1958.2116
652Waldemar Jaworski
Jacek Herman
9.0
7.0
SL
MP
MP/8957.8915
79Tomasz Klukowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
7.0
5.0
DSDS/6857.8214
83Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6857.1314
936Maciej Stefaniuk
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MPMP/8957.0013
107Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
LB
DS
DS/6856.6112
1185Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
13.0
13.0
PMPM/6656.3611
1245Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
9.0
9.0
MPMP/8956.3010
1370Elżbieta Czekaj
Leszek Szkudlarek
7.0
7.0
PMPM/6655.859
1482Józef Idczak
Zbigniew Prasek
7.0
4.0
PMPM/6655.698
1569Ryszard Gruda
Jerzy Kubiak
1.5
1.0
PMPM/6655.397
1680Gabriela Gnacińska
Witold Kaliński
7.0
12.0
PMPM/6655.236
1741Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MPMP/8955.205
1877Danuta Żabicka
Antoni Sękowski
5.0
18.0
PMPM/6654.674
1943Jerzy Pasich
Adam Lenda
7.0
3.0
MPMP/8954.664
2037Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
18.0
MP
SL
MP/8954.514
215Włodzimierz Szczepanik
Marian Szymonowicz
7.0
7.0
DSDS/6854.434
228Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
15.0
DSDS/6854.324
2376Artur Toeplitz
Arkadiusz Matyjas
5.0
0.0
PMPM/6654.184
2455Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
5.0
MPMP/8954.124
2540Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
2.5
3.0
MPMP/8953.913
2621Marcin Baj
Sławek Robel
3.0
4.0
DSDS/6853.913
272Joanna Zarzycka
Sammy Bałdysz
0.5
3.0
DSDS/6853.773
2839Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
9.0
12.0
MPMP/8953.753
2986Paweł Łużecki
Ryszard Kamiński
0.5
3.0
PMPM/6653.743
3074Krzysztof Niemkiewicz
Marek Boros
5.0
4.0
PMPM/6653.683
3111Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
3.0
DSDS/6852.902
3224Aleksander Jezioro
Hubert Jaworowski
21.0
13.0
MPMP/89-0.1952.782
3347Marek Górecki
Janusz Matiolański
7.0
7.0
MPMP/8952.722
3435Stanisław Jaros
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MPMP/8952.442
3510Piotr Marcinowski
Adam Marcinowski
3.0
5.0
DSDS/6852.192
3651Jan Blajda
Marek Jaworski
15.0
9.0
MPMP/8952.062
3754Mirosław Kołton
Jacek Brózda
7.0
2.0
MPMP/8951.971
3859Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
0.0
1.5
OPOP/950.4251.941
3949Tomasz Stryszawski
Piotr Ludwikowski
5.0
4.0
MPMP/8951.931
4081Krzysztof Dubno
Michał Jurkowlaniec
1.5
0.0
PM
AMA
PM/6651.391
4119Rob Helle
Michał Nowosadzki
6.0
21.0
DS
KP
DS/6850.451
4229Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8950.121
4372Krzysztof Firkus
Jarosław Drewing
4.0
4.0
PMPM/6650.00
4422Andrzej Pliszczyński
Marian Ganicz
4.0
2.0
DSDS/6849.54
4562Wiesław Grabowski
Piotr Klichta
0.0
4.0
OPOP/950.4249.53
4612Piotr Kulesza
Piotr Klubiński
4.0
7.0
DSDS/6849.37
4727Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
7.0
21.0
MPMP/8949.16
4863Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
2.5
OPOP/9549.05
4953Tadeusz Sagan
Witold Stachnik
3.0
7.0
MA
MP
MP/8948.98
5026Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
5.0
4.0
MPMP/8948.91
5178Olga Zabulewicz
Dariusz Chmielewski
4.0
4.0
PMPM/6648.78
5256Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/8948.59
5328Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
3.0
MPMP/8948.58
5465Marek Kawałko
Tomasz Prądzyński
2.0
3.0
OPOP/950.4248.57
5523Andrzej Żurek
Katarzyna Michałek
13.0
7.0
MPMP/8948.39
561Zofia Bałdysz
Piotr Kossobudzki
2.0
5.0
DSDS/6847.97
5761Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OPOP/9547.39
5857Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
9.0
MPMP/8947.34
5931Adam Madej
Eugeniusz Somogyi
0.0
0.0
MPMP/8947.23
6050Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
2.0
3.0
MPMP/8946.75
6184Marek Piętak
Artur Klein
0.0
0.0
AMAPM/6646.69
6230Marek Gumuła
Jan Kasprzyk
0.0
0.5
MPMP/8946.51
6367Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.5
OPOP/950.4246.02
6444Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
3.0
2.0
MPMP/8945.57
6516Bogdan Sokół
Wojciech Szałapak
3.0
3.0
DSDS/6845.10
6673Józef Gnaciński
Karol Dunst
4.0
1.5
PMPM/6645.05
6725Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MPMP/8944.60
6883Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.0
0.0
PMPM/6644.24
6932Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
3.0
1.5
MPMP/8943.94
704Dariusz Budnik
Marcin Pastudzki
1.5
1.5
DS
PM
DS/6843.93
7117Bolesław Bernat
Ryszard Rolka
3.0
4.0
DSDS/6843.88
7271Dariusz Podfigurny
Dariusz Milewski
3.0
1.0
PMPM/6643.77
7315Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
4.0
7.0
DSDS/6843.63
7446Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
3.0
MPMP/8943.56
7548Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.5
PK
MP
MP/8943.55
7634Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/89-1.2542.75
7764Michał Bąk
Leopold Przygoda
2.0
4.0
OPOP/9542.52
7833Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8942.43
7979Adam Kajzer
Jerzy Kajzer
0.5
3.0
PMPM/6642.04
8020Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
4.0
5.0
DSDS/6841.28
8142Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8940.83
8213Jan Kamionka
Grzegorz Nowakowski
3.0
4.0
DSDS/6838.81
8314Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6834.91
8475Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMAPM/6633.26

Statystyka ośrodków...